יחסית לזה שהוא שונא צלמי פפראצי, ואחרי החוויות הקשות שעבר (וגם כמה שגרם) בביקורו הקודם בארץ, ג'סטין ביבר פשוט מצולם בכל מקום. סליחה, לא נכנסת פה פעם לתגרה עם צלם פפראצי? אל תחשוב ששכחנו.

אז כן, ג'סטין ביבר עושה את ישראל לאורך ולרוחב וצץ אול אובר, גם כשאנחנו לא בדיוק מחפשים אותו. במהלך טווח קצר של שעות הוא הספיק לנחות בארץ, לצאת מהמלון ולנסות להגיע למסעדה, לעמוד על המרפסת ולהתרגל למזג האוויר הישראלי (הנה טיפ, ביבר: זה תמיד אביך) - ומאז כבר הספיק לצאת לכיוון שפיים.

ג'סטין ביבר בארץ (צילום: יחסי ציבור)
ראית אותנו? | צילום: יחסי ציבור

לקראת 12 וחצי, שעות ספורות לפני ההופעה שלו הערב, ביבר נסע עם פמלייתו והמאבטחים לקיבוץ שבאזור השרון, שם חיכה לו מסוק שלקח אותו לסיבוב בשמי הארץ. ככה זה כשיש לך בקושי יומיים לביקור - אתה רואה הכל מלמעלה בבת אחת, ושאמנים אחרים יתייבשו עם סיור הגמלים ובקבוקי האוויר של ארץ הקודש בשוק בנצרת.

אל תדאגו, כשהוא יחזור לסוויטה המלכותית שלו יחכו לו שם משקולות אישיות, שולחן פינג פונג, שני זוגות של סאגוויי, לא פחות משש זוגות משקפי שמש שהוטסו במיוחד בשבילו מאיטליה ועוד בגדי מותגים שהמתינו לו מוכנים על מיטת הענק שלו.

אז הנה הוא לפניכם במלוא הדרו: יורד מהרכב, מוקף באנשים וחמוש במצב רוח טוב. במהלך הסיור האווירי הוא עבר מעל חופי תל אביב, והגיע אפילו לירושלים. מקווים שנראיתם היום טוב במיוחד, כי ביבר ראה ה-כ-ל.

ג'סטין ביבר (צילום: אור גפן)
מי צריך להתחמק ממעריצים בתוך מרצדס כשאפשר לטוס בשמי ישראל? | צילום: אור גפן

צילום וידאו: עדן ספרן

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם