אם מתמודדת "הישרדות" בדימוס והמאפרת, ורד ספיבק, חשבה שבתוכנית הריאליטי היו לה התמודדויות קשות וסיטואציות לא פשוטות, אז היא הופתעה לגלות שגם בחיים האמיתיים יש רגעים פחות טובים.

כולם יודעים שחשבון אינסטגרם של אדם מפורסם זה אחד הכלים הכי חשובים בקריירה שלו. לשם רוב הסלבס מעלים תמונות, מקדמים תוכן ובעיקר מקדמים את עצמם. ורד, לצערה, גילתה שחשבון האינסטגרם שלה נפרץ ונגנב ממנה.

ורד ספיבק (צילום: צילום פרטי)
מתוך החשבון הפרוץ של ורד ספיבק | צילום: צילום פרטי

ספיבק גילתה את הדבר וניסתה במשך כמה שעות עם להציל את המצב, אבל מדובר בפורץ מתוחכם במיוחד שהצליח פשוט להעביר אליו את החשבון. בהמלצת מומחי אינסטגרם, פנתה ורד למשטרה והגישה תלונה מאחר שמדובר בעבירה פלילית ובסחיטה, במיוחד כאשר הבחור שינה מיד את שמו בחשבון והציע אותו למכירה.

act_beautiful# בוקר רענן במיוחד @yvesrocher_il #eco_gel ☘️

A post shared by Vered Spivakורד ספיבק (@veredspivak) on

מנהל התחנה, שזיהה את ספיבק מתכנית הריאליטי, מיד חיבר אותה עם קצין הסייבר של המשטרה כדי לפנות לפייסבוק בחו"ל לזרז את הבקשה לטיפול דחוף. ספיבק ובן זוגה פנו במקביל לפייסבוק ישראל על מנת שיעזרו בעניין.

ורד ספיבק (צילום: צילום פרטי)
מתוך החשבון הפרוץ של ורד ספיבק | צילום: צילום פרטי

הפורץ שלח הודעה בשם ורד לילד שעוקב אחריה הודעה בשמה ובה נכתב שהיא רוצה לבקר אותו. הילד היה מספיק חכם להבין שמשהו לא בסדר והצליח ליצור קשר עם בתה של ורד וחסם את החשבון שלה. אחרי ארבעה ימים של מלחמה הסיפור נגמר וספיבק הצליחה להחזיר את החשבון לידיה.

ספיבק?

"זה דבר נורא. פורצים לך למקום מאוד אישי, מתחזים אליך, מטרידים עוקבים בשמך. אנשים לא הבינו מה קרה לחשבון שלי, אני שמחה שהכל מאחורי, והעוקבים שלי יכולים להיות רגועים - חזרתי ואמשיך לעדכן ולשתף אותם בחיי האישיים! תודה אישית וחמה לכל אלו שטרחו ודאגו לי."