זה רק אני והגלשן של מישהו אחר :) מיוזעת ומרוצה .רגע אחרי הירידה מהבמה בוואל טורנס.מאחורי הדלת שלשמאלי דיג׳יי דרוויש עדיין נותן לקהל הנהדר בראש ובלב .לובשת @holyland @selfish @limorrihana @c_clair_jewelry

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on

החיים האישיים של מארינה מקסימיליאן תמיד סקרנו את התקשורת ותמיד למורת רוחה של המוזיקאית, שאף פעם לא הביעה רצון רב לשתף את הקהל בענייניה האישיים למרות שאת תחילת דרכה בתעשייה התחילה באחת מהתכניות המתוקשרות ביותר בישראל, "כוכב נולד" כמובן.

זה בדיוק מה שגרם לנו לתהות על התמונה האחרונה שמארינה העלתה לאינסטגרם שלה, בה היא משתפת את עוקביה בשיחה שניהלה עם כתבת שאת זהותה מארינה בחרה שלא לחשוף. מה שכן היא בחרה לחשוף זה את העובדה שנשאלה האם היא בהריון נוסף, כשנה אחרי שהביאה לעולם בת בכורה בשם ליצ'י לוסיה עם בן זוגה גיא מנטש, חצי מהצמד "גיא ויהל" שהתחילו את דרכם גם הם באותו ריאליטי מוזיקלי.

בברכת שנה טובה ומתוקה ☀️תודה רבה לעיתון לאשה שנתן לי להיות על השער תודה לאורית מרלין העיתונאית והאשה הנהדרת שהעניקה לי חוויית ראיון נעימה וגם והרגשתי מובנתמה שבכלל לא מובן מאליו . על הצילומים היפהפיים אחראיים - @danielkaminsky1 @eranpal @limorrihana @shiransha @saraashanti .

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on

"קיבלנו תמונות שלך מהופעה בשישי האחרון ולא יכולנו לתהות אם יש סיכוי שאת בהריון", שאלה הכתבת את מארינה בהודעה וזו, שלא העריכה את השאלה החטטנית למרות שהכתבת ציינה בעצמה כי "זה אכן מאוד פרטי, אך עדיין מתפקידי לשאול", השיבה בחדות: "לא חמודה, פשוט יש לי בטן" ואף הוסיפה "תודה שקראת לי שמנה".

דברים שחשוב לברר בתחילת השבוע  שבוע טוב לכולן !!!! ובתאבון !!!!

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on

אל צילום המסך הזה, מארינה הוסיפה את הכיתוב: "דברים שחשוב לברר בתחילת השבוע. שבוע טוב לכולן ובתיאבון!". בדרך כלל, היינו נרגשים ממפגן העצמה של מארינה אבל כמו שהכתבת לא יכולה שלא לתהות על מצבה הגופני של מארינה, אנחנו לא יכולים שלא לתהות מה עבר על מארינה דווקא כשהעלתה את הפוסט הזה.

מילא שמדובר באישה שאת פרסומה ותהילתה חייבת בראש ובראשונה אל תכניות הריאליטי המסחריות והסיקור הרכילותי שבא בעקבותיהן, מילא שחשפה בעצמה את ענייניה עם דימוי גוף ואת תהליך הירידה במשקל שעברה בשנים האחרונות ומילא שהדבר הזה בדיוק הוא מה שסגר לה לא מעט קמפיינים לחברות אופנה, את העובדה שמארינה בוחרת לתת במה נוספת להתעסקות בגוף שלה - אנחנו לא מצליחים להבין.

הכי אני אוהבת להיות במבצע !  המשך חג שמייח ומלא מתנות כיפיות לכולן . תודה לנעמה היפהפיה שתיעדה ורכשה את לבי במחיר עלות ממש @naamacohen28 @april.israel

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on

אם ממ"ב, שכל כך סולדת מפפראצי ורכילות זולה, מעוניינת שיעסקו בה רק בענייני היצירה שלה ולא בענייניה האישיים, למה לפרסם צילום מסך כזה באינסטגרם שלה בו יש לה כארבעים אלף עוקבים ולהשיג בדיוק את הדבר שאינה מעוניינת בו לכאורה, אייטמים במדורי הרכילות? בואו נגיד שהפעם לפחות, לא התרשמנו.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם