לפני כשנה וחצי הדוגמנית קארין כהן החליטה לעזוב הכל, להשאיר את החיים בישראל מאחוריה ולעבור להתגורר בלוס אנג'לס. בתחילה דובר על תקופה זמנית בה היא תנסה את מזלה בגולה, אבל קבלו את התפנית בעלילה.

מאז שעזבה לארה"ב, כהן אפילו לא הגיעה לביקור אחד בארץ והשקיעה את כל זמנה ומרצה בטיפוח חייה האישיים ובפיתוח קריירה מעבר לים. 

כזכור, חייה הפרטיים של כהן לא היו מאוד פרטיים מרגע שהחלה לצאת עם השחקן נירו לוי, התחתנה איתו, התגרשה ממנו, חזרה אליו, יצאה עם אחרים, התארסה וביטלה, אבל מעבר לים היא מצליחה לשמור על החיים שלה הרחק מאור הזרקורים, במיוחד לאור הקשיים שחוותה בשנים האחרונות.


מסתבר שכהן נמצאת כבר חודשים בזוגיות יציבה עם בחור ישראלי שמתגורר כבר שנים רבות בארה"ב, איש עסקים אמיד מאוד שנחשב לאחד מהמובילים בתחום הקוסמטיקה שם. על פי הסובבים השניים מתגוררים ביחד, מאוהבים עד מאוד ונראים הכי רציניים שיש.

#lastNight

A photo posted by Casey (@ladycasey1) on

במקביל, כהן החליטה לקחת צעד אחורה מחייה כדוגמנית ומלבד הבלחות לעבודות כאלו ואחרות בחו"ל, היא פתחה עסק קוסמטיקה אותו מנהלת כבר תקופה.

מקורבים מבהירים כי כהן שינתה את החיים שלה מהקצה אל הקצה ולא נראה שיש לה סיבה לחזור לישראל בשנים הקרובות, עם זוגיות יציבה ועסק מצליח, "היא מצאה את הפינה שלה שם", מספר מקורב, "אחרי תקופה קשה שעברה לפני שעזבה לארץ עם האקס שלה, היא נושמת לרווחה וטוב לה".

#me

A photo posted by Casey (@ladycasey1) on

It's all about #jeans

A photo posted by Casey (@ladycasey1) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם