כבר הרבה שנים ששירי מימון רק נותנת לנו סיבות טובות ומשמחות לכתוב עליה. קודם כל מדובר בזמרת מצליחה מאוד ובנוסף, כבר שלושה חודשים שהיא מסתובבת בעולם הזה עם הטייטל "אמא לשניים", אחרי שהביאה לעולם ילד שני. אבל מסתבר שגם כוכבת מיושבת כמותה יכולה לעורר לא מעט דרמה.

שלושה חודשים אחרי הלידה הספיקו לכוכבת לחזור לעבוד מסביב לשעון. אם הסתובבתם ברחבי תל אביב ומצאתם את שירי מימון בפעולה כנראה ראיתם אותה ביום צילומים לקליפ חדש לשיר דנדש בשם "יש לי הכל". 

שירי מימון (צילום: נוי דקל)
שחקנים מצטיינים. מימון ומור | צילום: נוי דקל

עד כאן הכל התנהל חלק, אלא שכשמימון וצוות ההפקה הגיעו לסט הצילומים בלוקיישן האחרון לאותו יום - בית המלון "פוליהאוס" בתל אביב, כדי לצלם את הסצנה האחרונה התפתחה מהומה קלה.

שירי מימון (צילום: נוי דקל)
רק בפעם הבאה אל תשכחו להזהיר את השכנים לפני | צילום: נוי דקל

במהלך הסצינה, מימון והשחקן שלצידה - בחור בשם דן מור, היו צריכים להציג "ריב אוהבים". אממה? השניים כנראה כבר היו עייפים ולא הייתה להם סבלנות לטייקים מיותרים. מימון ומור השקיעו את כל הכוחות שלהם בצילומי הסצנה וכנראה שזה גרם למשחק שלהם להיות ממש אמין. כמה אמין? מסתבר שהדיירים בחדרים השכנים נבהלו כל כך ואפילו הגיעו עד לקבלה כדי להתלונן שמאחד החדרים נשמע ריב אלים שעלול להיגמר לא טוב בכלל.

שירי מימון (צילום: נוי דקל)
בכל זאת, יש לנו לב חלש | צילום: נוי דקל

מזל שבקבלה ידעו על הצילומים לקליפ שמתקיימים במלון ומיהרו להרגיע את המתלוננים. הצילומים המשיכו עוד זמן קצר וכאשר הסתיימו השקט חזר למקום וכל האורחים יכלו להמשיך לבלות ולנפוש ברוגע. אם כזה בלאגן קרה בצילומים אנחנו לא יכולים לחכות לאקשן שיגיע כשהקליפ יצא. 

שירי מימון (צילום: נוי דקל)
לא להיבהל, זה רק בכאילו | צילום: נוי דקל