מאז שנכנסה לנעליו של אסי עזר כמנחה לצד ארז טל בבית "האח הגדול", קורין גדעון מככבת לא מעט על המסך שלכם והפכה לאחת המנחות היותר בולטות בפריים טיים.

למרות שגדעון הספיקה להנחות בגיל 25 שתי עונות של האח וכיום היא מנחה את "אנשים" ואת התכנית "דייט ראשון", חלק מהציבור עדיין מתקשה לזהות אותה כשהיא נטולת איפור וללא תסרוקת התלתלים המוקפדת שאנו רואים מדי יום, מה שגרם לה לחוות את המקרה הלא נעים הזה ולכתוב עליו בחשבון האינסטגרם שלה.

@anashim_keshet צילום: בני בכר

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

"הרבה אנשים שפוגשים אותי במציאות לא מזהים אותי. אני בת עשרים וחמש, לא מתאפרת אף פעם וזה יוצרה פער גדול בין איך שאני נראית בטלוויזיה לבין איך שאני באמת", כתבה גדעון, "הרגע יצא מהבית שלי טכנאי תריסים, הוא היה מקסים ועשה אחלה עבודה."

"רגע לפני שסיים, הוא אמר לי שאני דומה למנחה ההיא מהטלוויזיה. אמרתי לו שזאת אני. הוא אמר שהוא לא מאמין, 'מה פתאום, ההיא מהטלוויזיה היא סוסה, שמנה, את הרבה יותר יפה ממנה'. העוזר שלו הזהיר אותו ואמר 'תכף היא תגיד לך שזאת אחותה'", הוסיפה.

"הרבה אנשים מדברים זה על זה 'מאחורי הגב'", הרחיבה גדעון, "תחשבו איך זה מרגיש כשמישהו מדבר עליכם מאחורי הגב אבל זה בעצם מול הפרצוף שלכם. קוראים לזה לשון הרע וזה ארסי. נקודה למחשבה."

 

black is the new black

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on