איזה כיף להתייפיף לקראת הפרק הערב אצל אריאל אהרון המוכשר, תודה רבה לכל הצוות ולסמארטבונד כמובן שעשה לי את השיער רך בטירוף!! #created_with_smartbond #smartbondil #lorealproil @arielaharon_rel

A post shared by Achva Sitbon אחווה סטבון (@achva_si) on

עד אתמול עמוד האינסטגרם של אחווה סיטבון התנהל ברוגע ועם הרבה אהבה מצד העוקבים והמעריצים, אבל אז הגיע הפרק של "חתונה ממבט ראשון" ששודר בליל אמש, בו נפגשו כל הזוגות הנשואים (מלבד עדי גרדוס ותומר אביטל שכבר נפרדו) כשמבין כולם, אחווה וטל כוכבא היו היחידים שנראו דביקים ומאוהבים.

הזוגיות הדביקה הזו בתוספת מספר שאלות קצת חסרות טקט כמו "איפה טבעות הנישואין שלכם?" ושיחות אישיות עם טל על כך שהיא מפחדת שהאחרים יעשו לה "עין הרע" מהקנאה שלהם בזוגיות של השניים, גרמה לעוקבי התוכנית להעביר ביקורת קשה על אחווה ועל ההתנהגות שלה בפרק.

אחווה סיטבון (צילום: מתוך פייסבוק)
צילום: מתוך פייסבוק

"צר לי שלא הצלחת לראות את כאבם של חברייך לניסוי הזה", כתב גולש לאחווה, "במיוחד של הנשים. מאכזב שעל אף הקושי שעברת ברווקות שלך בחרת לבוא ממקום כזה מתנשא, לא מתחשב, לא מבין. רלי כל כך כאבה שם ואת פשוט צחקת לה בפנים".

המעגל הושלם והזוגות נפגשו בפעם הראשונה, אבל נראה שהציפורניים כבר נשלפו...איך המפגש ייגמר? בואו לגלות מיד אחרי הפרסומות

A post shared by חתונה ממבט ראשון (@married_at_first_sight_il) on

עוד תגובה בולטת הייתה: "את אמורה לגלות רגישות לזוגות הנוספים שאיתך באותה הסירה ולא לנפנף בדגל 'אני הצלחתי ואתם לא', זה לא נותן כלום. מפרגן לך שלעת עתה נוח לך איתו. אבל נשמה, רגישות. זה הכל".

בין התגובות היו גם כאלה שהתאכזבו מהשינוי באופי של סיטבון: "אחווה, לדעתי יכולת להפגין קצת צניעות, מדובר ברגשות של אנשים", "עד לפרק האחרון שצפיתי בך אהבתי את מה שראיתי אצלך, אבל התאכזבתי בגדול שהפגנת חוסר רגישות, הקנטה ושחצנות על יתר הזוגות.. חבל".

 

המפגש הראשון של הזוגות הפך למופע הפרטי של אחווה ונראה שהמצב השפיע במיוחד על רלי...בשבוע הבא (שלישי ב-21:00) נגלה איך המפגש הסתיים ואיך הזוגות הגיבו

A post shared by חתונה ממבט ראשון (@married_at_first_sight_il) on

אחווה, שזו ההתמודדות הראשונה שלה עם ביקורת קשה מהסוג הזה, החליטה להבהיר ולהסביר בתגובה: "חברים יקרים ואהובים, שמחה מאוד לראות את ההתלהבות מהפרק היום. חשוב לי לציין שכפי שראיתם בתחילת הפרק אני אדם שמידת הרגישות שלו לאחר היא גבוהה ביותר, אדם שבוחר כבר ארבע שנים בנתינת חינם והכלה של כאב שלא שייך לו".

אחווה סיטבון (צילום: מתוך פייסבוק)
צילום: מתוך פייסבוק

"אתם חייבים לזכור שכשמדובר בטלויזיה יש עריכה שמעורבת", התגוננה אחווה, "הגעתי למפגש הזוגות בלי להכיר את הזוגות ולדעת על מצבם, כפי שראיתם הייתי מרוכזת בטל ובהתלהבות מהקשר הטרי... הדבר אחרון שבאתי בשבילו זה להוציא למישהו את העיניים. לילה טוב לכולם ותודה על הפרגונים והאהבה העצומה".

היתה לנו הזכות לשמח את הילדים המקסימים של עמותת "להושיט יד" במסיבת חנוכה המסורתית

A post shared by Achva Sitbon אחווה סטבון (@achva_si) on

אם זה לא מספיק, אז גם בן זוגה של אחווה, טל, החליט בעצמו לצאת להגנתה והגיב אף הוא בתגובות: "האמת שדי אסור לי להגיב אבל אני לא מסוגל לראות את זה ולשתוק. אני מכיר את אחווה קצת יותר טוב מכם והדבר האחרון שאפשר להגיד עליה זה שהיא רעה! תמיד תזכרו שדברים שרואים מכאן לא רואים משם... לילה טוב לכולם".