זאת לא הפרידה הראשונה של אייל גולן ורוסלנה רודינה אבל נדמה שהסיבוב השני בפרידה של השניים הוא הסיבוב האחרון גם. הפעם הם עושים זאת אחרי חמש שנות זוגיות וילד משותף אחד והאופן בו השניים מתנהגים מאז שנפרדו, מלמד בעיקר על רצון להמשיך הלאה מהר ככל האפשר.

את הצד של רוסלנה טרם שמענו אבל היום אייל שבר את השתיקה שלו כשהתראיין בתכנית הרדיו של ירון אילן והסביר כי השניים נפרדו ברוח טובה וכי הם שומרים על קשר יומיומי ורציף, קשר שהם מתכננים לתחזק בעקבות העובדה שהם מגדלים יחד את יאן.

מלבד התגובה הזאת, לא נשמעה מהשניים אף מילה כשאת הימים שאחרי הפרידה, הם העדיפו להעביר בהעלאת תמונות לאינסטגרם הפרטי שלהם בהן הם מבלים בבגדי ים, מציגים חיוכים ובעיקר משתדלים להראות לנו - והאחד לשנייה - שהכול ממש בסדר.

תענוג

A post shared by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on

אלא שהספקולציות שאפפו את הקשר עוד לפני הפרידה והתחזקו עוד יותר בעקבות הידיעה על הפרדת הכוחות, לובשות כעת צורה ברורה מאוד ולצורה הזאת קוראים רונית, אמו של אייל. מתברר שאחת הסיבות העיקריות לפרידה, לפחות בקרב מקורביה של רוסלנה, היא אמו של אייל שהחלה להפגין מורת רוח מרוסלנה לאחרונה.

@kishreiteufa @blazerofficial @yulimodels @stylistit @adisolomonmakeup @ronenfadida @nz_designer @opticana_official

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

"זה לא משהו שהיה מאז ומעולם", סיפר מקורב, "זה פשוט שבראש של רונית אימא לתינוק צריכה להתנהג אחרת ואורח החיים של רוסלנה, עם העבודות הרבות, הבילויים והנסיעות לחו"ל, לא מצאו חן בעיניה כאימא טריה יחסית".

עוד כשלוהקה ל"הישרדות" ונסעה כשהשאירה את יאן בידיו של אייל, רוסלנה זכתה לביקורות רבות על העובדה שהיא מוכנה להיות רחוקה מבנה ועכשיו נראה כי את הביקורת החריפה ביותר על תפקודה כאם היא זכתה לקבל דווקא מבית.

@amsalemshimon8 יש אנשים שפשוט לא מספיק מילים שיתארו מה הם בשבילי. אז אני לא ארחיב רק אברך אותך ליום הולדתך אאחל לך את כל הטוב הבריאות והאושר שיש בעולם הזה. שתמשיך להיות חלק מחיי. אוהבת אותך מאוד חבר לחיים, אבא לחיים, אח לחיים, ובעצם הכל מהכל. דמות להערצה מזל טוב עד 120

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

מקורבים אליה מוסיפים כי זו תקופה שהשתיים אינן מסתדרות בשל המתח שנוצר מחילוקי הדעות על האופן שבו רוסלנה מתפקדת כאם ליאן בן השנתיים. אותה מתיחות, הם אומרים, חלחלה לאיטה גם אל תוך הקשר הזוגי ודעתה הלא נוחה של רונית על רוסלנה גרמה לחיכוכים רבים שהובילו לפרידה המדוברת.

אנחנו בטח לא טוענים כי מדובר כאן במקרה ציפורה-דודו אהרון אולם יודעי דבר שמכירים את בני הזוג מקרוב, יודעים לספר שגם אם החיכוכים בין רוסלנה לרונית לא הוכרזו כגורם הרשמי והמדובר לפרידה, הם בהחלט הגבירו את הבעיות במערכת היחסים שהובילו לבסוף להחלטה להיפרד. העין הבוחנת של רונית, הם אומרים, גרמה לרוסלנה, וגם לאייל, לבחון את מצב העניינים ביניהם מחדש לאור השינויים.

הנשיקה הכי שווה אבר!!! 2017

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

מ"ליאם הפקות" נמסר בתגובה: "שקר וכזב".

רוסלנה רודינה בתגובה: "שטויות במיץ!!! אין לי מושג מאיפה הוצאתם את השטות הזו, זה רחוק מלהיות מציאותי".

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם