בסוף השבוע האחרון התפרסמה כתבה במגזין הסופ"ש של mako על סוכן הדוגמניות שי אביטל, מנכ"ל הסוכנות "עלית מודלס", בה מיוצגות אסתי גינבזורג, שי מיקה ועוד לא מעט דוגמניות מוכרות. הכתבה סיקרה את השמועות על כך שאביטל מנצל את מעמדו בשביל לשכב עם נשים.

בטי רוקוואי, מי שהייתה אחת מסוכנות הדוגמניות הבולטות בעבר, החליטה להביע את דעתה על הסוכנויות שפועלות בימים אלו בכלל ועל סוכן ספציפי בפרט, שכשיתפה את כתבת תחקיר שנעשתה על הסוכן שי אביטל וכתבה את דעתה.


שנים שאני טוענת שאם בתי או נכדתי היו רוצות להיות דוגמניות, אז רק בסוכנות שמנהלת אישה או גבר הומו, אחרת זו סכנה!", כתבה רוקוואי בזעם. "אני מוקפת בגברים עשירים עם מעמד שמוכנים להשקיע בסוכנות שלי המון כסף, ואני אומרת יפה לא תודה! 32 שנה שאני בענף ולא מחפשת סקנדלים, רק לשמור על שמי הטוב ולהיות אמא שניה לבנות הצעירות עם החלום".

שי אביטל
בחרה לשתף ולכתוב את דעתה. רוקוואי | צילום: מתוך פייסבוק

דבריה של רוקוואי הצליחו להכעיס לא מעט קולגות בתעשייה, ביניהם גם את מי שעליו נכתבה הכתבה, הלוא הוא שי אביטל, שהחליט לא לעבור על כך בשתיקה והגיב לרוקוואי בזעם.

שי אביטל
סופ"ש לא קל עבר עליו. שי אביטל, מנכ"ל סוכנות "עלית מודלס" | צילום: אביב חופי

"אמא שנייה? אז למה נשארת ערירית אחרי שכולם עזבו אותך?" כתב אביטל והוסיף: "גנבת להם את הפרנסה, עשקת את כולם. לא סתם סוכנות שלמה נטשה אותך. היום מה את עושה? גובה 1000 ש"ח  על הדעה הדוחה שלך. תשארי ותסבלי מההצלחה שלי, כי גם עוד אלף כתבות כאלה לא יעזרו לך. מבין את הכאב שלך והקנאה. שלא יפתחו נגדך איזה חקירה איזה אמא היית וכמה זקנים נהנו ממך. שבת שלום נשמה". המומים? גם אנחנו.

שי אביטל
לא עבר על כך בשתיקה. תגובתו של שי אביטל | צילום: מתוך פייסבוק

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם