4 שנים ללכתו של הזמר האמן השחקן היוצר והאדם האהוב אריק אינשטיין.. אריק תודה על פס קול של חיים שנתת לנו. היום ב17:00 ערוץ 13 תוכנית תרבות חדשה נדבר גם על אריק עם חבריו הקרובים .מחכה לכם @reshettv

A post shared by Yael Bar Zohar Zu-Aretz (@yaelbarzohar) on

בלי לשים לב, עברו כבר 4 שנים מאז שנפרדנו מהזמר והיוצר הגדול אריק איינשטיין ז"ל ועדיין רבים מאיתנו חשים בחסרונו בחוויה הישראלית, אחת מהן היא יעל בר זוהר שהחליטה לעשות משהו שלא ראינו בעבר. 

אריק ז"ל היה ידוע בחייו כמי שבחר לא להופיע על במות ובנוסף גם לא שיתף פעולה עם התקשורת, אך בר זוהר העדיפה למרות העובדות הללו להצטלם לצד הקבר שלו ולשתף למעלה מ-100 אלף עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה את מחשבותיה, תחושותיה ועל הדרך לקדם לתכנית התרבות החדשה שלה.

"ארבע שנים ללכתו של הזמר האמן השחקן היוצר והאדם האהוב אריק אינשטיין", כתבה בר זוהר, "אריק, תודה על פס קול של חיים שנתת לנו. היום ב-17:00, ערוץ 13, תכנית תרבות חדשה בה נדבר גם על אריק עם חבריו הקרובים .מחכה לכם".

אז נכון שלא מעט תגובות אהבו את המחווה של בר זוהר ופרגנו לה על כמה מדהימה היא, אבל היו גם כמה שהחליטו להביע את דעתם על ההחלטה שלה לשלב את זכרו של אינשטיין ז"ל יחד עם קידום תכנית: "הכי לא ראוי בעולם", הם כתבו, "בחייו ברח ממצלמות, אז במותו לא לכבד ולהעלות תמונה של המצבה? תעשו לי טובה. את ליטרלי מנצלת כל במה, או במקרה הזה קבר, כדי לקדם תוכנית חדשה. נמוך. נמוך מאוד".