עדן בן זקן, נטע אלחמיסטר (צילום: instagram)
עדן בן זקן, נטע אלחמיסטר | צילום: instagram

מיכל אמדורסקי 

ה-18.07.2010 היה סתם עוד יום ראשון קיצי ורגיל, עד הרגע בו מיכל אמדורסקי, אז מנחת התכנית "יפה לך", קמה במהלך השידור החי עם ביקיני שנפרם לעיני המצלמות. אמדורסקי רצתה להמחיש לצופים איך נראה החלק התחתון של בגד הים שלה, אלא שבטעות משכה את החוט שקשר את בגד הים לגופה ולמשך שנייה נשארה ללא חלק תחתון . התוצאה: אייטמים בכל אתרי הרכילות ואמדורסקי הפכה לשיחת היום.

דנה זרמון

חודשים ספורים אחרי שהתחתנה עם בן זוגה, גיא ביטון, ואף הופיעה יחד איתו בתכנית "זוג מנצח", דנה זרמון צילמה סרטון זוגי שלה ושל גיא ותיעדה אותו בזמן שהוא מקפל כביסה. זרמון נרגשה כל כך מעצם העובדה שבן זוגה לוקח חלק במטלות הבית, עד כדי כך שהיא לא הבחינה שהיא מצלמת אותו בזמן שרואים אותה במראה ללא חלק עליון. עשרות אלפי צפיות היו לסרטון המדובר, עד שזרמון הבחינה בתקלה והסירה אותו מהרשת.

דנה זרמון (צילום: instagram)
אופסי. זרמון בסרטון | צילום: instagram

נטע אלחמיסטר

נטע אלחמיסטר עמדה בשבוע החולף במרכז הדרמה של סרטון העירום של עדן בן זקן. רק אם אתם חיים על אי בודד בלי סמארטפון ודרך לתקשר עם העולם החיצון יש לכם את הלגיטימציה לא לדעת את הפרט החשוב על זה, כי בכל זאת, החנות בה צולמה עדן בן זקן בעירום חלקי היא בבעלותה של אלחמיסטר. מה שכן, בחודש מאי האחרון פרסמנו תמונות של נטע אלחמיסטר באירוע מתוקשר, אליו היא הגיעה עם מחשוף מוגזם. עד היום לא ברור האם זה נעשה בכוונה או שהדוגמנית כלל לא שמה לב למה שכל עם ישראל הבחין בו ברגע שהתמונות פרסמו.

לאישה (צילום: אביב חופי)
שמה לב או לא שמה לב? אלחמיסטר באירוע | צילום: אביב חופי

עדי נוימן

אי שם בשנת 2009 היפה, השנה בה נכנסו מפורסמי ישראל לבית "האח הגדול VIP" בו שהו למעלה מחודש, דוגמנית העבר, עדי נוימן, יצרה לא מעט כותרות לאחר שעשתה מלחמת דגדוגים עם דודי מליץ. על פניו מלחמת דגדוגים נשמע כמו הדבר הכי תמים ולא סוער שיכול להיות ובכללי מדובר בסיטואציה בה צופי ערוץ 20 צפו תוך כדי שהם מנסים להתעורר משנת הצהריים, אך ברגע מפתיע אחד, בו נוימן שכבה על הרצפה, היא הרימה את רגליה מעלה ומתחת לחצאית שלבשה היה ניתן לראות בבירור שהיא בלי תחתונים. זמן קצר אחרי שיצאה מהבית, היא הגיבה לסיטואציה המתוקשרת ואמרה: "הייתי בשוק, לא הבנתי שזה קרה".

מיכל ינאי

הצעירים מבין קוראינו ודאי יופתעו למצוא כאן את השם מיכל ינאי, כי בכל זאת, לשים את שמה של מיכל לצד המילה "פרובוקציות" זה מוזר כמעט כמו לשמוע שהשם השני של עדן בן זקן הוא פסיה, אבל שני הדברים האלה אכן קיימים במציאות שלנו ושניהם נכונים. לפני שנים רבות ינאי יזמה הפקת סדרה חושפנית על חייה האישיים בשם "יומני הוידאו הסודיים של מיכל ינאי", שם היא צילמה מספר קטעים לוהטים וביניהם שיחות על סקס, סמים, אורגיות וכל טוב. מה אומרים? לא אומרים.

דורון מירן

סליחה שאנחנו מזכירים את הרגע הלא פשוט בטלוויזיה הישראלית, כן? אבל בית "האח הגדול" סיפק כמה וכמה פרובוקציות מכיוונם של הדיירים, אך אי אפשר לשכוח את הפעם ההיא שדורון מירן צולם בזמן שהוא מסתובב בחלוק עם איבר מינו בחוץ, מבלי שהוא שם לב בכלל. 

דורון מירן לא שם לב
רגע שלא נשכח. צילום מסך של דורון מירן

עדן בן זקן

לא חשבתם שנסגור את הרשימה היפה הזו מבלי לדבר על עדן בן זקן, נכון? אז אחרי שהיא הסעירה את המדינה בשבוע האחרון כשהודלף סרטון שלה מודדת בגדי ים ומתועדת ללא חלק עליון, בן זקן נעלמה מאור הזרקורים, לא פרסמה תמונות ברשתות החברתיות ולא הגיבה בעצמה לפרטים. מנהליה, כמובן, הגישו תלונה במשטרה וסיפרו כי ימים קשים עוברים על עדן - ואנחנו לגמרי שולחים חיזוק מרחוק.