אהוב שלי, אחרי שהחגיגות הסתיימו, אאחל לך המון מזל טוב ליום הולדתך! הכי חשוב- שתיהיה בריא ומאושר. שתמשיך להעניק לכולם את כל הטוב שבך, שתמשיך להינות מכל רגע הכי שאפשר, שתמיד תחייך ותראה את הטוב בכל דבר ושנזכה לחוות עוד המון חוויות מדהימות ביחד! זכיתי בך, ללא ספק. אז תודה על מי שאתה, אתה שגורם לי לקום כל בוקר עם חיוך ולללכת לישון כל לילה עם חיוך. אוהבת אותך דוויייייד שלי ❤️ HAPPY BIRTHDAY

A post shared by N A T A L I E ✧ L E V I (@natalie_levi) on

בכל פעם שאנחנו כותבים אייטם על דודו אהרון אנחנו מזמזמים את "היי, תגידי לי בוא, תגידי לי קח" וחשוב לנו לספר לכם את זה כי אנחנו לא רוצים לזמזם את זה לבד ולהיות היחידים שנדבקו באחד הלהיטים היותר מוכרים של אהרון.

מלבד הלהיטים שאהרון יוצר מדי שנה, הוא מנהל מערכת יחסים עם הדוגמנית נטלי לוי מזה תקופה ארוכה והשניים נראים מאוהבים מתמיד ואפילו אמא ציפורה מחבקת את השניים ומקבלת אותם באהבה.

אהרון, במידה שלא ידעתם, נולד ב-23.12 וחגג השבוע 33 חורפים. בת הזוג, נטלי, החליטה להרים לו מסיבת הפתעה בלילה מלא בריקודים, אוכל ואלכוהול עד השעות הקטנות של הלילה.

המסיבה נערכה בדירתם של אהרון ולוי בגבעתיים ועל האוכל הופקד השף דותן שלום, שידוע כאחד שמכין ארוחות לאלפיון העליון. כמה זה היה עולה לכם? אם יש לכם פלוס בבנק אתם מוזמנים להוציא ממנו עכשיו 15 אלף ש"ח, כי חגיגה כמו של אהרון נעה סביב הסכום הזה.

_OBJ

"אהוב שלי, אחרי שהחגיגות הסתיימו, אאחל לך המון מזל טוב ליום הולדתך! הכי חשוב שתהיה בריא ומאושר", כתבה נטלי בפוסט שהקדישה לדודו זמן קצר אחרי שהמסיבה המטורפת הגיעה לסיומה.

_OBJ

"תמשיך להעניק לכולם את כל הטוב שבך, שתמשיך להנות מכל רגע הכי שאפשר, שתמיד תחייך ותראה את הטוב בכל דבר ושנזכה לחוות עוד המון חוויות מדהימות ביחד!", המשיכה, "זכיתי בך, ללא ספק. אז תודה על מי שאתה, אתה שגורם לי לקום כל בוקר עם חיוך ולללכת לישון כל לילה עם חיוך. אוהבת אותך דויד שלי"

דודו אהרון (צילום: מתוך סטורי)
פתחו את הסטורי. אהרון בחגיגות | צילום: מתוך סטורי

דודו אהרון (צילום: מתוך סטורי)
עיצוב קליל בסך הכל, לא? | צילום: מתוך סטורי

דודו אהרון (צילום: מתוך סטורי)
עוגה שאנחנו לא נשכח בחיים | צילום: מתוך סטורי

דודו אהרון (צילום: מתוך סטורי)
אם ככה נראית יום הולדת, מה יקרה בחתונה? | צילום: מתוך סטורי

דודו אהרון (צילום: מתוך סטורי)
מזל טוב חיים שלנו | צילום: מתוך סטורי

דודו אהרון (צילום: מתוך סטורי)
אין מילים | צילום: מתוך סטורי

דודו אהרון (צילום: מתוך סטורי)
תסגרו את הלסת, סבבה? | צילום: מתוך סטורי