יום לא פשוט כלל עבר על הזמרת עדן בן זקן. בשעות הבוקר נודע כי סרטון של הזמרת הופץ בוואטסאפ בזמן שתועדה כשהיא מודדת בגדי ים  בתא פרטי בתוך חנות וצולמה בעירום תוך כדי שהיא מחליפה פריטים.

הסרטון החל להתפשט ולעבור בין אנשים, שקיבלו תיעוד של הזמרת כשהיא בעירום חלקי. מנהליה של הזמרת לא הקלו ראש בדבר ומיד פנו למשטרת ישראל על מנת לנסות ולבדוק כיצד ניתן לעצור את הזוועה, ולטפל במפיץ הסרטון ובמי שממשיכים להפיץ אותו ברשת. 

"אנחנו המומים מרמת השפל והחדירה לפרטיות שאליה אנשים מגיעים תמורת פירסום או כסף, אנו מגישים תלונה במשטרה ברגעים אלו, ואנו המומים שאנשים באים למדוד בגדים ומוצאים את עצמם נחשפים לסרטונים מהסוג הזה", מסר איש יחסי הציבור של עדן בן זקן, עופר מנחם, בתגובה לאירוע.

עדן בן זקן (צילום: משה טולדנו, יחסי ציבור)
"אנו המומים מרמת השפל והחדירה לפרטיות". בן זקן | צילום: משה טולדנו, יחסי ציבור

כעת נודע כי בן זקן צולמה במצלמות האבטחה של חנות "בננהוט", חנות אשר בבעלותה של הדוגמנית נטע אלחמיסטר. החנות נמצאת בצפון תל אביב והסרטון של בן זקן צולם לפי כשנה, אך הופץ רק הבוקר ע"י אדם אנונימי שזהותו לא ידועה, זאת לאחר שפרץ למצלמות האבטחה של החנות, ללא ידיעתה של אלחמיסטר.

Gorgeous @neta_alchimister wearing our "new green nina" by @bananhot in our website החנות תפתח היום ב 13:30-17:30 ניתן לרכוש את בגדי הים החדשים בחנות בבן יהודה 206 תל אביב

A post shared by baNaNhot Bikinis (@bananhot) on

בינואר 2014 אושר בכנסת חוק של חברת הכנסת יפעת קריב, שקובע כי "פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם המתמקד במיניותו, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל את האדם או לבזותו ולא ניתנה הסכמתו לפרסום מהווה הטרדה מינית שדינה בפועל עד חמש שנות מאסר".

משי אביטל, המנהל האישי של נטע אלחמיסטר, נמסר בתגובה:

"מצלמות האבטחה של חנות 'בננהוט' נפרצו וכולן נפלו קורבן. מצער שיש אנשים חסרי לב שעושים שעות וימים כדי לפגוע בפרטיותם של אנשים".

מנעמ"ת נמסר בתגובה:

״מדובר באירוע חמור ביותר. זו פלישה מכוערת, לא לגיטימית ולא חוקית לפרטיות. מותג בגדי הים צריך לספק תשובות ברורות, בראש ובראשונה כיצד זה שמותקנות בחדרי ההלבשה שלו מצלמות ולפרט מה השימוש שנעשה במצלמות אלו. אנו קוראות לכל מי שמחזיק בסרטון שכזה לא לעשות בו כל שימוש ולדווח מיד על קיומו - הפצה של תכנים כאלו הינה עבירה חמורה על החוק״.