אם שופטים על פי עמוד האינסטגרם שלה, נראה שהחיים של קסניה טרנטול ורודים מתמיד - בילויים פוטוגניים עם חברות, צילומים לקמפיינים שווים וטיולים מפנקים במיוחד בחו"ל. כך שהידיעה הבאה כנראה תתפוס אתכם לא מוכנים.

יוצאת "האח הגדול" החליטה לעשות צעד מפתיע ולעזוב את הדירה ברמת גן בה התגוררה בחודשים האחרונים לטובת עיר אחרת ומרוחקת למדי, שלעומתה רמת גן במרחק הליכה מתל אביב.

כזכור, לפני כחצי שנה טרנטול נפרדה מהארוס עמרי בן נתן, אחרי כשנה וחצי של זוגיות צמודה ודביקה במיוחד מאז שיצאו יחד מבית "האח". 

האח הגדול (צילום: פול סגל)
רוצה להתרחק ממרכז העניינים. טרנטול | צילום: פול סגל

זמן קצר לאחר הפרידה, עברה הדוגמנית לרמת גן ושם התגוררה עד היום, אך כעת מקורבים לה מספרים כי קסניה מעולם לא התחברה לדירה הזו - ולכן גם נהגה לבלות בה זמן מועט מאוד.

"היא עברה לדירה הזו בפזיזות, בתקופה הכי רגישה בחייה - רגע אחרי הפרידה, ובגלל כל מה שעבר עליה באותה תקופה רגשית, תחושת הבדידות ופתאום לגור לבד - זה גרם לה לישון רוב הזמן אצל אחותה או אצל הוריה", סיפר אחד מהם. "זה, יחד עם העובדה שבאותה תקופה היו לה מספר נסיעות לחו"ל, וקסניה כמעט ולא הייתה בדירה".

A post shared by Ksenia Tarantul קסניה טרנטול (@kseniatarantul) on

ולכן בסביבתה של טרנטול מספרים כי בימים האחרונים היא החליטה לעשות צעד משמעותי - ולחזור לגור בבית הוריה שבלוד.

בזמן הזה, היא ממשיכה בעיסוקיה - כולל עבודתה כסייעת לשיננית פעם בשבוע - ועושה נסיעות הלוך ושוב לתל אביב, אך בסוף היום חוזרת לחיק משפחתה הרחק מאור הזרקורים.

עוד לא ברור אם לוד תהפוך לעיר מגוריה הקבועה, אבל נראה שלפחות בחודשים הקרובים תוכלו למצוא אותה שם. "היא צריכה שקט מהרעש במרכז", סיפרה חברה של טרנטול. "היא עברה להורים להתרחק מההמולה, לעשות קצת סדר בראש ואז היא תחליט מתי, לאן ואיך היא חוזרת".

 

A post shared by Ksenia Tarantul קסניה טרנטול (@kseniatarantul) on