לא אסתי גינזבורג ובטח לא גל גדות, מי שבאמת משתחלת לטריטוריה של בר רפאלי היא שלומית מלכה. דוגמנית הורסת, בת הזוג של אחד מהכוכבים האהובים במדינה ומי שגם מסמנת וי בגיל 23 על תפקיד המנחה בריאליטי "דה וויס", תפקיד מקביל לזה של רפאלי בריאליטי "אקס פקטור".

בראיון שהעניקה אתמול לתכנית "ערב טוב עם גיא פינס", בר נשאלה כמובן על שלומית וסיפקה את התשובה הכיפית: "היא מקסימה, מהממת. היא יפה למות, מה יש להגיד?". כשבכל זאת התבקשה להתייחס לדברים נוספים מלבד הפרצוף של מלכה, התשובה של בר הפכה להיות אפילו כיפית יותר.

הפעם כשנשאלה מה היא חושבת על יכולות ההנחייה שלה, בר לקחה כמה שניות של מחשבה רק כדי לומר "אני יותר מתרכזת בכשרונות בתכנית כדי לראות מי לא הולך לבוא לאקס פקטור". התבאסתם? רגע, הנה זה בא: "היא עושה את זה בסדר גמור. היא חמודה בסך הכול. היא היא, היא ילדה".

נכון שאם היה בית דין להשחרות (מוכנים למנות את עצמנו לשופטים) אז כנראה שבר לא הייתה יוצאת עם מאסר עולם אבל על פי כל קנה מידה אחר? מדובר בדיס, חמודים שלנו. כזה שממש לא עבר בשקט בסביבתה של מלכה ואף הצליח לעורר גיחוך על חוסר הפרגון שניכר מדבריה.

"למה כל כך קשה לפרגן?", אמרו מקורביה של מלכה, "זה הרי לא בא על חשבונה, היא כבר עשתה את שלה". עוד הוסיפו: "בסופו של דבר, שלומית קיבלה תכנית בטלוויזיה בגיל 23 ובר קיבלה את שלה בגיל 30, "וזה אומר הכול".

אלינור שחר, המנהלת האישית של מלכה, בתגובה:

"אנחנו מאוד מעריכים את כישורי ההנחיה של בר רפאלי באקס פקטור ומאחלים לה בהצלחה בעונה הבאה".

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם