משתתפי העונה הבאה של התכנית "גולסטאר" (HOT 3) חזרו לארץ מתאילנד לפני ימים אחדים, אבל אחד מהם, השף יונתן רושפלד, חזר כמה ימים לפניהם בעקבות תקרית אלימה בה, לכאורה, היה מעורב. 

עוד בזמן צילומי התכנית בתאילנד נודע כי רושפלד צפוי לעזוב בעקבות תקרית אלימה עם המתמודד אושר קסרי, אחריו רדף עם מוט ברזל. העניינים נרגעו ורושפלד נשאר בצילומי התכנית, אך ימים ספורים לאחר מכן הוא נקלע לתקרית נוספת עם השחקן מירושניקוב וכן הוחלט להרחיק את רושפלד ולהחזירו ארצה.

נדמה כי דעות משתתפי התכנית, ביניהם אייל גולן וירון ברלד, היו ברורות לגבי עזיבתו של רושפלד. לאחרונה פורסם כי תוך כדי משימה פרשן הספורט, רז זהבי, פנה לרושפלד ואמר בשם כולם כי הוחלט פה אחד שהוא צריך לעזוב את הצילומים.

חורף !!!!

A post shared by @ roshfeld_food on

בראיון שהעניק יוסי בובליל בתכנית של אמירה בוזגלו ברדיו דרום (97FM/95.8FM), מתברר כי לא כולם היו תמימי דעים ובובליל דווקא חשב אחרת: "אני אוהב את רושפלד. הוא בכלל לא היה צריך ללכת", סיפר בובליל והוסיף: "החליטו ככה, אבל כאב לי שהוא הלך. אני והוא הסתדרנו עשר, היינו קמים בבוקר מכין לי קפה, מכין לי שקשוקה כי ידע שאני לא אוהב את האוכל שם. היה קורא לי אבא, היינו יושבים בבקרים אני והוא משוחחים".

 

זה אני .... האחד ש..... טוב מבטיח ללמוד את שאר המילים

A post shared by @ roshfeld_food on