כשש שנים עברו מאז הביקור האחרון של הזמר ג'סטין ביבר בארץ והנה זה קורה שוב. ביבר נחת הלילה בשדה התעופה בן גוריון היישר מלוס אנג׳לס במטוסו הפרטי, כשהוא מלווה בכ-115 אנשי צוות, בהם 15 מאבטחים אישיים שצמודים אליו 24 שעות ביממה, ביניהם גם 3 מאבטחים ישראליים ברי מזל. משדה התעופה הועבר הזמר, בחשאיות מוחלטת, למלון דן בתל אביב שם חיכתה לו הסוויטה המלכותית.

נחיתתו של ביבר הייתה אמורה לקרות כבר לפני שעות אך עקב אירועי יום הזכרון ויום העצמאות הוחלט בשיתוף מפיקי המופע בישראל ומנהלו האישי של הזמר לדחות את מועד נחיתתו בישראל למוצאי חג העצמאות.

הארגונים למופע המדובר נערכו כבר ימים ארוכים ובתחילת השבוע כבר הגיע לארץ ציודו האישי של ביבר (כ-80 טון ציוד), הכולל בין היתר, ג׳קוזי, שישמש את ביבר מאחורי הקלעים.

אם בביקורו האחרון בארץ, ביבר עוד הספיק לראות ולהינות קצת מישראל ואף סיפק לנו סצינה אלימה עם אחד מצלמי הפפראצי המקומיים שרק ניסו לתעד את הכוכב, אז הפעם- אולי בגלל חוויית הפעם הקודמת ואולי בגלל שנמצא בשיאו של סיבוב הופעות- ביבר יעזוב את הארץ שעות ספורות אחרי סיום המופע שלו.

הביקור של ביבר בארץ, אם כך, יהיה כיממה וחצי, במהלכה ינסה ביבר להתחמק כמה שיותר מצלמי הפפראצי עד שימשיך לדובאי במסגרת הטור אירופאי. בשדה התעופה, מיותר לציין, אי אפשר היה לתפוס את ביבר וכך גם בכניסה למלון, אליו הוברח פנימה ברכב מוחשך חלונות.

ג'סטין ביבר (צילום: יחסי ציבור)
לא יכולנו לחכות עד מחר | צילום: יחסי ציבור
ג'סטין ביבר (צילום: יחסי ציבור)
הוא שם בפנים. ג'סטין מגיע למלון | צילום: יחסי ציבור
ג'סטין ביבר (צילום: יחסי ציבור)
המעריצות ממתינות בקוצר רוח | צילום: יחסי ציבור
ג'סטין ביבר (צילום: יחסי ציבור)
המטוס הפרטי של ביבר | צילום: יחסי ציבור
ג'סטין ביבר בארץ (צילום: יחסי ציבור)
אחרונה לסיום | צילום: יחסי ציבור