אמנם עברו כבר הרבה שנים מאז שחגגנו בת מצווש, אבל אם היינו צריכים לבחור עכשיו איזו מסיבה אנחנו רוצים להרים ברור שהיינו מוכנים להתחלף עם בתו של המיליארדר טדי שגיא, יולי, שחגגה בחמישי האחרון אירוע מפואר עם כל המי ומי.

למקרה שפספסתם, האירוע התקיים במתחם האנגר 11 בתל אביב עם מאות בני משפחה, חברים וקולגות שהוזמנו להפקה מעוררת קנאה והופעות של הכוכבים הכי גדולים שיש: סטטיק ובן אל, נדב גדג', שלישיית מה קשור ועוד רבים וטובים שעלו על הבמה, אחד אחרי השני, כדי לעשות כבוד לאיש העסקים ואביה של כלת השמחה.

רק לפני מספר שבועות התארסה הדוגמנית קורל סימנוביץ' לשחקן ברצלונה סרג'י רוברטו. קורל הגיעה לאירוע הזה יחד עם סרג'י, ובמידה שתהיתם איך הם קשורים - הנה תשובה שתפתיע אתכם:

אילן היוחסין הזה הוא מהמסובכים שבביצה המקומית, אבל אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר בדברים. לימור בהט, אמה של קורל סימנוביץ', ניהלה מערכת יחסים מתוקשרת עם איש העסקים טדי שגיא והביאה איתו לעולם את יולי שגיא - אחותה למחצה של קורל בכבודה ובעצמה.

טדי שגיא (צילום: צילום פרטי)
מברצלונה באהבה. קורל סימנוביץ' וסרג'י רוברטו | צילום: צילום פרטי

כיום טדי שגיא מנהל זוגיות עם יעל נזרי, מלכת היופי בדימוס, שהגיעה לאירוע החשוב והציגה בטן של חודש תשיעי. אם כל זה לא מספיק לכם, אנחנו נמשיך ונציין שרוני סימנוביץ', אביה הביולוגי של קורל סימנוביץ', מנהל מערכת יחסים כיום עם פנינה רוזנבלום. מה קיבלנו? משפחה אחת גדולה ומאושרת!

Happy birthday Yuli -my love!#9monthspregnant

A post shared by @yaelnezri on

טדי שגיא (צילום: צילום פרטי)
בת מצווש כמו שצריך. קורל סימנוביץ', שלומית מלכה ושביט ויזל | צילום: צילום פרטי

המיליארדר התחיל את החגיגות לבתו הבכורה בביתו שבמיקונוס בחוג המשפחה המורחבת וחברים שהגיעו מרחבי העולם. את המשך החגיגות המורחבות יותר ערכו, כאמור, בסוף השבוע האחרון בהפקת ענק. בכל זאת, לא כל יום בתך הבכורה חוגגת בת מצווה.

טדי שגיא (צילום: צילום פרטי)
כנראה שנזרי לא הייתה היחידה עם בטן של חודש תשיעי. רפאלי | צילום: צילום פרטי
אייל גולן (צילום: מתוך סטורי)
הגיע במסוק. אייל גולן | צילום: מתוך סטורי
בת מצווה לבת של טדי שגיא (צילום: ערן בארי)
כל כך הרבה סלבס בתמונה אחת שקשה לנו להתרכז | צילום: ערן בארי

בין כל המופעים הוזמן גם אייל גולן, אך לצערו ולצער טדי, אייל לא היה פנוי להופיע בגלל הופעה אחרת שנקבעה לו במעלות, אליה התחייב מבעוד מועד.  נראה לכם שמישהו הסתפק בתשובה הזו? כמו שראינו כבר בעבר, אם יש מסוק בתמונה - אין הופעה שגולן יכול לפספס.

אחרי שטדי שגיא הזמין מסוק במיוחד לזמר המפורסם שחיכה לו בצפון הארץ, הוא נחת ישר במסיבה המטורפת לכבוד יולי הקטנה ושימח אותה עד אור הבוקר. מזל טוב!

בת מצווה לבת של טדי שגיא (צילום: ערן בארי)
הגיעו לשמח. סטטיק ובן אל תבורי | צילום: ערן בארי
בת מצווה לבת של טדי שגיא (צילום: ערן בארי)
המשפחה המאושרת. יולי, לימור בהט וטדי שגיא | צילום: ערן בארי
בת מצווה לבת של טדי שגיא (צילום: ערן בארי)
שמח! אייל גולן ובני משפחת שגיא על הבמה | צילום: ערן בארי
_OBJ _OBJ _OBJ