אחד הסיפורים הכי דרמטיים בעולם הרכילות הישראלי התרחש השנה דווקא בעולמם של כוכבי הילדים כשלי בירן ודר זוזובסקי נפרדו במאי האחרון אחרי שנתיים של זוגיות. השניים גם הפרידו כתובות רק כדי שחודשים ספורים לאחר מכן, ליבי יהיה שוב בזוגיות - הפעם עם חברתה הטובה של האקסית, כוכבת הילדים אליאנה תדהר. 

אוהב אותך עד האינסוף ומעבר לואמן והחיים תמיד יאירו לך פנים  מזל טוב אהובה שלי @darzuzo

A post shared by Lee B (@leeb22) on

גם אליאנה מצדה יצאה ממערכת יחסים ארוכה אל זרועותיו של ליבי, זו שינהלה עם אורן רוגובין ונמשכה כשלוש שנים. למרות הזמן הקצר שעבר, מערכת היחסים של ליבי ואליאנה גלשה במהרה לפסים רציניים ולאחר שלושה חודשים יחד, הם כבר הספיקו לעבור לגור האחד עם השנייה.

A post shared by @elianatidhar on

בראיון לליאון רוזנברג בתכנית "אנשים" שישודר במלואו הערב, דר (25) מדברת לראשונה בפתיחות על הסיטואציה המביכה שנוצרה כשנראה כי האבסורדיות של המצב לא חומק ממנה.

זה מקרה מורכב. בן הזוג שלך, די מהר אחרי שהייתם ביחד, מצא מישהי שאת במקרה גם מכירה אותה, אפילו הייתן חברות טובות ופתאום את מאבדת שני אנשים בחיים שלך במידה מסוימת. את לא יכולה להיות בקשר איתם, זה מוזר. נכון?

"אולי יום אחד נהיה בקשר, הלוואי. בסופו של דבר, אנשים ממשיכים הלאה ואם הם מצאו אהבה ויש להם אהבה ואני בעד אהבה, זה דבר מדהים. אין ספק שזה לא פשוט, זה לא קל וזה מוזר, אבל אני במקום אחר ואני באמת מנסה להתמקד בסיפור שלי ולא בסיפורים של אנשים אחרים".

אני מדבר על הסיפור שלך.

"אני מדברת גם על הסיפור שלי אז הם לא חלק מהסיפור שלי יותר".

לגור איתה#פשוטאוהב

A post shared by Lee B (@leeb22) on

מה, נתק מוחלט? שמת חומה? את לא רואה את זה? אני יודעת שעשית אנפולואו באינסטגרם. המתמטיקה של הרגש אומרת שתקופת האבל אמורה להימשך לפחות חצי ממערכת יחסים ואת מתארת את זה כאילו זהו, עברת את זה לגמרי.

"אני מרגישה במקום אחר".

הייתה אהבה גדולה.

"נכון, הייתה אהבה גדולה והייתה חברות טובה והוא חלק ענק ממי שאני היום ומהגדילה שלי, וזה כנראה התפקיד שהיה לו בחיים שלי ואני מקווה שגם אני מילאתי את התפקיד שלי בחיים שלו כמו שצריך. אני נתתי לעצמי את הזמן שלי להתפרק. ברור שזה לא פשוט להיפרד אבל אני במקום אחר. אתם גם יכולים לצאת ולהמשיך איתי למקום הבא".

Comes in colors everywhere ❤ @naorappel @guytakomakeup

A post shared by Dar Zuzovsky (@darzuzo) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם