תניה גרבר
מה נשאר להגיד? בהצלחה

עולם שבו דניאל יפה קמה בוקר אחד והחליטה שהיא ביונסה הגיוני לכם? יופי אז גם עולם שבו תניה גרבר פותחת משרד יחסי ציבור הוא לא הגיוני והנה, זה בכל זאת קורה למרות הכול.

שלושה חודשים והצעת נישואים אחת עברו מאז שתני יצאה בדרמטיות מבית "האח הגדול" עם שי חי ואיציק כרסנטי ומאז היא הספיקה לככב בקמפיינים וגם להרים בלוג וידאו מדהים במיוחד ואנחנו הכי אובייקטיביים בעניין.

אבל היי, בחורה צריכה להתפרנס. בטח אם בן הזוג שלה חובב מותגים כמו לואי ויטון ורוברטו קוואלי והיא אוהבת לפנק אותו. לכן בגיל 24 בלבד תני עושה את הצעד העסקי הראשון שלה בעולם יחסי הציבור התחרותי.


ניסיון אין לה בתחום אבל פרסום ומומנטום דווקא כן ולכן היא חברה לבר רימוני (26), אשת יחסי ציבור שעבדה עד אתמול בערך במשרדה של ציפי רומנו, וביחד השתיים פותחות עסק משותף שיקודם עם הוודג' המוכר של תני כמובן. בשלב הראשוני הן עתידות לעבוד מהבית אבל בהמשך בונות על פתיחת משרד משל עצמן.

השמועות טוענות בעיקשות שלשתיים כבר יש מספר לקוחות בקנה והן מתכוונות לפעול במלוא המרץ בנושא כשתני תעבור מהפרונט לאחורי הקלעים כאשת תקשורת רצינית. שרנו "שיהיה להן בהצלחה" ומחינו כף, נשבעים.

האח הגדול
מעכשיו תפנו אלי רק בנוגע למיוצגים שלי, ברור? | צילום: אור גפן

  mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם