מערכת היחסים של חיים אתגר עם משפחת רפאלי היא מערכת יחסים טעונה זה שנים רבות אבל ההסתבכויות האחרונות של משפחת רפאלי רק הוסיפו לבני המשפחה בטן מלאה על העיתונאי שביקש מהם תגובה על הפרשות האחרונות בעניינם.

כחלק מכתבה על משפחת רפאלי שתעלה היום בערב בתכנית "הכל אישי" בשעה 22:00 בקשת, אתגר ביקש לקבל תגובה מאב המשפחה, רפי רפאלי, על הכותרות האחרונות שעלו בהקשר של בני משפחתו - האפליקציה המושמצת של דור, ההסתבכות הצה"לית של און, פרשת מס ההכנסה של בר וכן הלאה.

השיחה בין השניים עברה במהירות משיחה עניינית בין איש תקשורת לבין איש מתוקשר לטונים צורמים שהעידו על מורת רוחו של רפאלי מההתנהלות מול התקשורת. למעשה, רפאלי כעס כל כך עד שהגדיר את המרדף של חיים אתגר אחריו כמרדף "סטייני", מילה שטרם מצאנו הוכחה לקיומה.

חיים: "באופן כללי, תראה, עברנו ואנחנו רואים הרבה... הרבה מאוד טענות, גם נגדך אישית. גם נגד המשפחה... מה ההסבר שלך לדבר הזה"?

רפי: "חיים אתגר, בן כמה אתה"?

חיים: 42.

רפי: "בחור בן 42, מסתובב עם כל מיני בחורות צעירות, ילדות, אתה עוד בסוף גם, תוחשד, יאשימו אותך, תופלל במעשים פליליים על בחורות, לך תדע. נראה לי שהמרדף שלך הוא מרדף סטייני. חיים אתגר, זה מרדף סטייני, יאללה, לך תעבוד בעבודה נורמלית. כדאי לך לדייק בכל מה שאתה תגיד כי אם אתה תפספס שמה ותגיד משהו שהוא לא נכון, אתה תקבל תביעה".

_OBJ _OBJ