מלבד היותו אחד המתמודדים בעונה הנוכחית של "מאסטר שף", מתן חליבה הוא קודם כל מעצב שיער. ולא סתם מעצב שיער, כי בין לקוחותיו יש לא מעט סלבריטאיות, כולל אחת בשם ריקי גל.

אמנם ריקי (66) כבר בקושי נמצאת באור הזרקורים, אבל עכשיו היא חוזרת עם וידוי אישי: גל מטופלת אצל חליבה בשל העובדה שהיא מקריחה, והשניים החליטו לצלם סרטון שמציג את הטיפול שעברה אחרי שהזמרת לא דיברה על הנושא מעולם מעצם הבושה ותמיד חבשה פאות כדי שלא יראו.

ריקי החליטה לנצל את הבמה של מעצב האישי שלה ולצאת מהארון כשהיא חושפת את המצב האמיתי של השיער בלי שום כיסוי, כשעל הדרך היא מרימה לחליבה ומציגה את התהליך שעברה כדי לפתור את המצוקה, ובנוסף כתבה מכתב אישי לנשים ומבקשת מהן להפסיק להתבייש בבעיות שלהן.

ריקי גל (צילום: צילום מסך)
סובלת מהבעיה עשרות שנים. גל | צילום: צילום מסך

"נשים יקרות, ממרום שנותיי אני יכולה לומר שלמדתי וגיליתי משהו חדש. עצה טובה שקיבלתי ובזכותה הצלחתי להגשים חלום. לפני כשנתיים יצאתי מהבית אל המספרה ברחוב בו אני גרה כדי להתייעץ בפעם המי יודע כמה בעניין הכואב לי ביותר מאז היותי נערה בת 13 - השיער שלי", כתבה גל והוסיפה: "מאז ומעולם כיסה את ראשי שיער דק, דליל ופגיע, כפלומת אפרוח. אם הייתי בוחרת להשאר כפי שהטבע יצר אותי, קרוב לודאי שהייתי נשארת כסופת שיער, קצר וחשוף קרקפת, אבל אני אוהבת נשיות וטיפוח, מראה בריא מלא שמחת חיים. לכן לא וויתרתי על החלום שלי".

את התהליך שעברה ריקי יחד עם מתמודד "מאסטר שף", תיארה בפתיחות ובאהדה ליחס שקיבלה ממנו: "את פניי במספרה קיבל מתן חליבה, מעצב שיער שהקשיב לדברי ברגישות אין קץ. סוף סוף הרגשתי שיש בעל מקצוע שהבין את מצוקותי ונתן לי את המענה הראוי. ההצעה ‏של מתן הייתה שימוש בתוספת שיער חדשנית על מנת למלא ולהעניק נפח ואורך באזורים הדלילים של שערי. 

ריקי גל (צילום: צילום מסך)
שמחה שמצאה את מעצב השיער מתן חליבה | צילום: צילום מסך

אני יכולה לגלות לכם שנדרשה ממני התגייסות מיוחדת כדי להגיע להחלטה ולהתמסר לשינוי המיוחל, וכשהחלטתי, זכיתי בתחושת חירות ומראה משובב של שיער מלא ברק ונפח ותחושת ביטחון ונינוחות מלאת חיים שלא הרגשתי שנים. במילים ובתמונות אלה ביקשתי לשתף אתכן ולחזק את מי שהנושא נוגע לליבה ושואפת לשינוי. אנחנו הכי יפות כשאנחנו בטוחות בעצמנו. חיזקו ואמצו!". שאפו.

ריקי גל  (צילום: צילום מסך)
"אנחנו הכי יפות כשאנחנו בטוחות בעצמנו" | צילום: צילום מסך

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם

לפרטים נוספים