לפני כחצי שנה ובשרשרת של הסתבכויות לכאורה של חיילים מתוקשרים בצה"ל (ענבל ביבי ומורי מילר ופרשיות הסמים הקלים), גם און רפאלי היה מעורב באחת כזו כשפורסם כי הוא אחד משני חיילים שנחקרו באזהרה ובפרשת מתן שוחד לאיש קבע בכיר בתמונה להקלות בתנאי השירות.

בין ההאשמות, נטען כי רפאלי נחקר באזהרה והיה שותף להצעות שונות לנגד בכיר בבסיס אכ"א בתל השומר בתורה לביטול תורנויות, יציאה לחופשות ועוד כשהפרסום עורר סערה גדולה וביקורת נוקבת לאור יחסיה הבעייתיים של משפחת רפאלי עם צה"ל.


הבוקר פורסם ב"ידיעות אחרונות" כי כתב אישום קל יחסית יוגש כנגד הרס"ר בלבד וזאת משום שהחקירה לא העלתה כי נעשה ניסיון לשוחד, פרסום שגרם לאם המשפחה ציפי רפאלי לחרוג ממנהגה ולהתייחס לנושא באינסטגרם כשהעלתה פוסט בנושא.

"מה שהחל בקול צעקה רמה", כתבה ציפי, "הסתיים בקול ענות חלושה. מה שנפרש על עמודי החדשות בענק ללא פרופורציה ובמגמתיות, הסתיים הבוקר ושלא להפתעתי, בכתבה שולית וקטנטנה באותו העיתון. בוקר טוב ישראל". אנחנו רק תוהים האם גם לחקירת מס ההכנסה של בר היא תתייחס או שהיא נוהגת כך רק במקרים בהם בני משפחתה יוצאים זכאים? 

מה שהחל בקול צעקה רמה , הסתיים בקול ענות חלושה... מה שנפרש על עמודי החדשות בענק ללא פרופורציה ובמגמתיות, הסתיים הבוקר ושלא להפתעתי ...בכתבה שולית וקטנטנה באותו העיתון.... בוקר טוב ישראל

A photo posted by  (@zipirefaeli) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם