בעוד מספר חודשים תצעד דנה זרמון אל החופה יחד עם בן זוגה גיא ביטון, אבל עד שזה יקרה, דנה מתחילה כבר לתרגל איך זה להיות במרכז הערב, אז היא ציינה אמש את יום הולדתה ה-24.

זרמון הזמינה את שלל חבריה למסיבה במועדון ה"סטורי" בתל אביב, כשהיא הגיעה למקום מלווה בבן הזוג ונושאת על ראשה, איך לא, זר פרחים שמבדיל אותה מאחרים, כי לא בכל יום את חוגגת 24.

בין החברים, התאמצנו לחפש את החברות של דנה מהסדרה המצליחה "איט גירלז", אלא שמצאנו רק אחת בשם אבישג נגר, שהייתה היחידה מבין כולן שהגיעה לפרגמן לזרמון.

בימים האחרונים סיפרנו לכם שקים אקאפי החליטה לעזוב את ה"איט גירלז" ולא להמשיך לעונה הבאה, ושמועות על בעיות במערכת היחסים שלה עם זרמון צצו מיד עם ההודעה. בימים אלה קים שוהה עם בן זוגה בחו"ל, אבל סביר להניח שגם אם היא הייתה בישראל, היא לא הייתה טורחת להגיע.

מי שהפתיעה בכך שהבריזה מיום ההולדת החגיגית היא אדל בספלוב, שעל פניו משדרת עסקים כרגיל עם דנה ומשתדלת להראות כאילו הכל טוב בממלכת הבנות, אבל כנראה שבפועל יש מספיק מתיחות בין השתיים כדי שזו תפספס איוונט כל כך חשוב.

כשזרמון נשאלה על היעדרותן של הבנות (מלבד אבישג נגר), היא בחרה להתייחס ולענות: "הכי חשוב שאבישג פה. קים בחו"ל ואדל את ממש מוזמנת".

בנוסף, זרמון הגיבה גם על עזיבתה של קים אקאפי והבחירה שלה להמשיך הלאה: "הסבר אין לי. לגבי ההסבר שסיפרו לעיתונות זה שקר, אנחנו לא בריב ואין שום סכסוך. לא שאני יודעת עליו. אם היא מסוכסכת איתי היא מוזמנת לבוא ושנפתור את זה לא דרך העיתונות, אבל סבבה. שתהנה בחו"ל".

איט גירלז (צילום: אביב חופי)
אפשר להתחיל | צילום: אביב חופי
איט גירלז (צילום: אביב חופי)
"הכי חשוב שאבישג פה". זרמון ונגר | צילום: אביב חופי
איט גירלז (צילום: אביב חופי)
אם זו עוגת יום ההולדת, מה יהיה בחתונה? | צילום: אביב חופי
איט גירלז (צילום: אביב חופי)
מתכוננים ליום הגדול? דנה ובן הזוג | צילום: אביב חופי
איט גירלז (צילום: אביב חופי)
קפץ לומר מזל טוב. רון אלוף | צילום: אביב חופי
איט גירלז (צילום: אביב חופי)
שיהיה במזל | צילום: אביב חופי
_OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם