אחרי שש שנים שבהן לא שמענו ממנו, יוצא העונה השלישית של "האח הגדול", יגאל אלנקרי, שב לחיינו ומסיבות שמאשימות אותו בעבירות מין חמורות, לא פחות.

מתברר כי אלנקרי הוא המטרה המרכזית בימינו של בחורה בשם לידור בן, אנונימית שפנתה לפייסבוק כדי לשטוח את טענותיה החמורות כלפי אלנקרי, לו ייחסה עבירות מין חמורות של הטרדות ופדופיליה.

"יש כאלו ששמרו את הכל עליך יסוטה מזיל ריר על ילדים קטנים!", כתבה בן, "אסור לך לצאת מהבית ובטח לא לתת לך להסתובב ליד ילדים קטנים. אני והחברות שלי לא ניתן לך להטריד אותנו יותר!".


אלנקרי כמובן טוען כי מדובר במתקפה חסרת שחר ונטולת בסיס של אמת. על ההאשמות החמורות שהפנתה כלפיו בן, אלנקרי הגיב בפוסט בו הוא מסביר לטענתו את השתלשלות האירועים.

"בתקופה האחרונה מתנהל הליך משפטי על עניין עסקי ביני לבין אדם מסוים שבמהלכו נכתבו דברים מצידי ומצידו, אך היום זה החריף ועלה מדרגה", כתב, "כמובן שהכל לא נכון ונאמר אך ורק במטרה לפגוע, להכפיש ולקלקל את שמי הטוב", הוא דואג להבהיר, "הנושא נמצא בבדיקת המשטרה משעות הבוקר והעניינים יטופלו בימים הקרובים. ישנו פרופיל פייסבוק מזוייף אשר מפיץ עליי את השקרים ודברי הדיבה וכתבות ערוכות עם תמונות שעברו פוטושופ".

על פי אלנקרי, האחראי למעשים הוא איש חיי לילה מוכר שפשט רגל וכי חייב לאלנקרי כספים, אותם אלנקרי דרש ממנו. מכיוון שלטענת אלנקרי, לא עלה בידו להשיב את הכספים שהוא חייב, הוא פתח במסע נקם.

אלנקרי מספר כי אותו איש חיי לילה פיתח שיטה לעקיצה סדרתית של אנשי עסקים, ביניהם אלנקרי שבבעלותו חברה לפרגולות. אלנקרי מספר כי הפיץ את השיטה של איש חיי לילה ברשת כדי להזהיר אחרים מפניו וכנקמה, אותו איש חיי לילה הפיץ כתבות על פדופיליה לתוכן ערך את שמו ותמונתו של אלנקרי.

הסכסוך בין השניים לא נשאר בגבולות הפייסבוק - אלנקרי הגיש מיד תלונה במשטרה. מקורבים אליו אף מוסיפים כי בימים אלו הוא חושש להסתובב בפומבי מאחר ששמו מוכר והפוסט הגיע כבר לעשרות אלפי אנשים ואלנקרי מציג חשש אמיתי לחייו בשל ההאשמות.

אין תמונה
אחד מהפוסטים המכפישים
אין תמונה
לא נשאר חייב
אין תמונה
לינור שפר מצטרפת לקו ההגנה

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם