יאן בן שנתיים לא יאמן!!! פרצופים בבית❤️❤️❤️

A photo posted by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

אם הרגשתם ביממה החולפת תחושה של יום חג באוויר רק בלי הקטע של החופש והארוחה המשפחתית, סביר להניח שזה רק בגלל שיאן גולן, אולי הילד הכי מפורסם בישראל, הגיע בשעה טובה לגיל שנתיים.

יאן, בנם של אייל גולן ורוסלנה רודינה, כבר הפך להיות כוכב בפני עצמו מהרגע שהגיח לאוויר העולם וזוכה לקבל עשרות אלפי לייקים כשההורים שלו מעלים תמונות שלו לרשתות החברתיות.


את החגיגה הגדולה אמא רוסלנה ואבא אייל דווקא החליטו לחגוג לו בצניעות, כשהם עם כל המשפחה והחברים הקרובים בביתם ומפתיעים את יאן הקטן בעוגה עם כיתוב "יאן בן שנתיים".

נסיך שלי! ילד אהוב של אמא!!! היום אתה בן שנתיים לא מאמינה שעברו שנתיים מאז שילדתי אותך כאילו זה היה אתמול, אני רוצה לאחל לך את כל האושר, הבריאות, ההצלחה, היושר, אהבה, והחום שהעולם יכול להעניק לך, שתגדל ותהיה תמיד עם חיוך על השפתיים, לימדת אותי כל כך הרבה דברים , לאהוב ללא גבולות, להתרגש, לצחוק מכל שטות שאתה עושה , לימדת אותי לפחד, לימדת אותי לדאוג, והכי חשוב לימדת אותי מה זאת אהבת חינם ללא שום אינטרס, פתחת לי עולם ומלואו ועל זה אני מודה לך . אני רוצה שתגדל בריא ושלם ושתדע שיש מי שתמיד תעמוד מאחוריך לעד זאת אני! אמא שלך!!! אוהבת אותך אהבה אינסופית יום הולדת שמח ❤️❤️❤️❤️❤️#yangolan

A photo posted by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

את התיעוד של האירוע האינטימי העלתה רוסלנה לעמוד האינסטגרם שלה, כשהיא נרגשת ושמחה לחגוג לבנה יום הולדת בפעם השנייה בחייו. שיהיה במזל.

 

אין תמונה
העוגה נראית טעימה ברמות

אין תמונה
ילד של אבא

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם