אתם צופים ב"איט גירלז", בריפרש אובססיבי על האינסטגרם וככל הנראה אתם בחופש הגדול? אם עניתם "כן " על כל השאלות האלו, בטח הבחנתם כמונו שאחת מהאיט גירלז עקפה בסביבות את כל החברות שלה לתכנית בדרך לפסגת האינסטגרם.

בוקר אחד קמה אבישג נגר וגילתה שהאינסטגרם שלה קפץ בעשרות אלפי עוקבים. ממספר חמוד של כ-80 אלף עוקבים, לאבישג יש עכשיו מספר על חלל של כ-141 אלף עוקבים כשבמקום השני נמצאת אדל (עם 125 אלף), במקום השלישי נמצאת דנה (עם כ-123 אלף) ובמקום הרביעי נמצאת עכשיו קים (עם 90 אלף).

הקפיצה הגדולה במספר העוקבים גרמה לעוקבים המקוריים של אבישג להתקומם ולהאשים אותה בקניית עוקבים. המבואסים במיוחד הבהירו לה גם בדיוק מה הם חושבים על הצעד הזה ואיימו בצעד הנורא מכל - אנפולואו כעונש.

הבאקלאש השלילי גרם לאבישג לחשוש כי עמוד האינסטגרם שלה יסגר בשל דיווחים כוזבים על קניית עוקבים. על פי המקורבים שלה, היא גילתה על הקפיצה ממש כשם שגילו מעריציה מה שגרם לה לעשות בירור שיסביר את פשר ההערצה הפתאומית הזו.


מתברר כי הקפיצה התרחשה כמה ימים לאחר ששודר פרק של התכנית בו התלוננה כי היא איט גירל הכי פחות נעקבת. התלונות של אבישג נגעו ללבה של מעריצה מסורה במיוחד שהחליטה לקנות לאיט גירל האהובה עליה עשרות אלפי עוקבים כדי לעודד את רוחה.

אחרי שניסתה ליצור איתה קשר ולא הצליחה, החליטה לרכוש על דעת עצמה עוקבים ולהשאיר מסר לאבישג בפייסבוק. "היי אבישג, אני צופה בך ב'איט גירלז'", כתבה המעריצה, "בא לי להרים לך את העוקבים באינסטגרם. אני רואה כמה זה מפריע לך, בא לי שתעקפי את דנה ואדל בעוקבים. אם תסכימי, אני אשמח להרים לך את העוקבים ל-150,000. את רק צריכה להגיד כן. בגדול, העוקבים זה פרופילים מזויפים אבל למי אכפת מי רואה".

אין תמונה
רק רצתה להרים לאיט גירל האהובה עליה

את כל הסיפור הזה סיפרה אבישג בסוף השבוע האחרון כשהגיעה לאירוע של אדם חוסרבי, יבואן שהשיק מותג חדש בשם VIBE והזמין את אבישג להרים לו. הוא כמובן ציפה שהיא תעלה תמונה לאינסטגרם מהאירוע, מה שגרם לה להסביר בדיוק למה היא מתקשה עם העניין הזה כרגע.

בסביבתה טוענים כי אבישג לא נרגעת מהסיפור הזה וכעת היא מנסה לפנות לגורמים באינסטגרם כדי שאלו יחזירו את העמוד שלה למספר המקורים. במקביל היא גם שינתה את ההגדרות כך שמעכשיו היא תצטרך לאשר באופן פרטני כל עוקב. 

אבישג, ניצחת את כולן?

"הכי חשוב ושיהיה ברור, לא אני רכשתי את העוקבים, מישהו פרץ לחשבון שלי והוסיף/רכש את העוקבים. ממה שאני מבינה זאת מעריצה שרכשה עבור החשבון את העוקבים הפיקטיביים, כוונותיה וודאי היו טובות. אבל התוצאה רעה. רעה מאד. ואני מבקשת להבהיר שלא היתה לי יד בכך וזה נעשה ללא ידיעתי וללא הסכמתי. כל ה- 80 אלף עוקבים שיש לי הם אמיתיים, שהגיעו לעמוד שלי בשל תוכן אמיתי ואיכותי, בשל העשייה המרובה שלי בעולם האופנה, שיתופי פעולה עם מעצבים ומותגי על והתוכנית 'איט גירלז'.

נגזלה ממני חגיגת חציית קו מאה אלף העוקבים הנכספים אליה ציפיתי וקיוויתי להגיע בקרוב. אבל לא אתן לאיש לגזול ממני את שמי הטוב. איתו, עם עבודה קשה ועם היושר שלי אני ממשיכה מכאן הלאה. במצפון נקי ובהערכה והוקרת תודה לעוקבים - לא חשוב מה מספרם - שבחרו לעקוב אחרי. בנוסף, אני מנסה ליצור קשר עם אינסטגרם העולמית בשביל שינקו לי חזרה את העוקבים".

אבישג נגר, דנית גרינברג
סיפרה לאחת שמבינה דבר או שניים בהערצה. אבישג נגר ודנית גרינברג | צילום: אביב חופי

אבישג נגר, אוגוסט 8
באה להרים אבל לא באינסטגרם. אבישג נגר ואדם חוסרבי | צילום: אביב חופי, יחסי ציבור

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם