לפחות עשרים קמטים נוספו לנו לפרצוף מאז בר רפאלי שמה מאחור את מערכת היחסים הזוגית והארוכה שלה עם הכוכב ההוליוודי ליאונרדו דיקפריו. מאז הדוגמנית כבר הספיקה לחזור ארצה, להכיר את בן זוגה עדי עזרא ולהביא לעולם את בתה הבכורה ליב.

אבל כנראה שכל מה ששייך להיסטוריה של בר, רחוק מלהיות היסטוריה עבור אביה, רפי רפאלי. בחודשים האחרונים מצליח האב להוכיח לנו דרך חשבון האינסטגרם שלו שהוא רחוק מלשכוח את הימים שליאו היה קופץ לג'חנון בשבת והוא מקפיד להזכיר אותו באופן קבוע ובכל מצב אפשרי, גם עכשיו, כשהיא נשואה כבר שנה.

הבוקר, החליט אבא רפאלי להמשיך להיות גרופית של השחקן כששיתף תמונה של דיקפריו עם הנשיא לשעבר שמעון פרס ושלח לו איחולי החלמה מהירים בשמו של הכוכב ההוליוודי, כשליאו עצמו אפילו לא מתוייג בתמונה, מה שגורם לנו לתהות עד כמה הוא מודע לסיטואציה.


אם זה היה נגמר בזה, היינו בולעים את הרוק וממשיכים הלאה, אבל במהלך החודשים האחרונים קרה כבר מספר פעמים שרפאלי העלה תמונות שונות שלו ושל דיקפריו, איחל לו איחולים, שלח לו מסרים והתנהג כאילו מדובר עדיין במישהו שהוא חלק בלתי נפרד מחייו ומחיי משפחתו, וזה, אם נודה באמת, קצת מטריד.

הרי לא מזמן סיפרנו לכם על פנייתו של רפאלי לחברת הפקות שהשתמשה בתמונה של דיקפריו להפצת סרט וטען כי דיקפריו ביקש ממנו לשכור שירותי עורך דין. לא ברור אם יש אמת בדבר ואם השניים עדיין בקשר, אבל מה שבטוח זה שלנו זה מתחיל להרגיש כאילו הגיע הזמן שאבא רפאלי ישחרר, יצא מקבוצת המעריצות 'טיטאניק לנצח' וימשיך הלאה. רק אומרים.

Praying for you

A photo posted by Rafi Refaeli (@rafirefaeli) on

Congratulations buddy !!!! I am proud of you !!!

A photo posted by Rafi Refaeli (@rafirefaeli) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם