לפחות בחודשים הראשונים שלהם מחוץ לבית "האח הגדול" היינו בטוחים ששי חי, תניה וארבל קינן יצליחו לשמור על יחסים קרובים וטובים, אבל נראה שהיכולת לייצר דרמות בתוך הבית הצליחה ללוות אותם גם בחיים שבחוץ, ביג טיים.

בזמן שארבל עברה לאיטליה בעקבות קריירת הדוגמנות שלה, הזוג נשאר פה בארץ ולמרות ששמרו על קשר טוב, עכשיו הכל מתמוטט ודווקא לא בגלל המרחק הגיאוגרפי שמפריד ביניהם אלא בגלל סכסוך דרמטי וקשה.

הכל התחיל באחד מסופי השבוע האחרונים. אחרי תקופה ארוכה בה ארבל סיפרה לשי חי ותניה על הגעגוע לארץ, הקושי שבמרחק והבדידות באיטליה, שי חי לקח פסק זמן, קנה כרטיס טיסה, סגר מלון ונסע במיוחד כדי לבקר אותה.


כששי חי נחת במילאנו חיכתה לו הפתעה הרבה פחות נעימה ממה שציפה. בהודעת SMS שחיכתה לו בטלפון קינן הודיעה לו שהיא נסעה לעיר אחרת בגלל עבודה - על אף שידעה על הביקור המתוכנן והייתה אמורה להיות במילאנו ולהמתין לו.

על פי מקורבים, שי חי מאוד לא אהב את ההפתעה הזו ומשם העניינים החלו להתדרדר במהירות והצדדים הפסיקו לדבר. שי חי החליט להחמיר ואפילו מחק אותה מהפייסבוק שלו והפסיק לעקוב אחריה באינסטגרם, ומיותר לציין שהצד שבחרה תניה הוא זה של בן זוגה.

"היא עשתה קטע ממש לא לעניין", סיפר לנו מקורב, "ארבל ביקשה משי להגיע לאיטליה במיוחד עבורה כי היא ברמה של דכאון קליני ואפילו אמא שלה לא באה לבקר אותה. הוא הפך את העולם כדי להגיע אליה ואז היא דפקה לו ברז כשהוא כבר היה שם. מי ששי חי יקר לו הוא ילך בשבילו עד סוף העולם והיא פשוט לא ידעה להעריך את זה".

כרגע שי חי ותניה לא מדברים בכלל עם ארבל, וכמו שזה נראה הסיכוי לשלום עם הפלסטינים קרוב יותר מסולחה ביניהם ועדיין, אנחנו פשוט לא יכולים לחכות לאירוע הראשון בו הם יתקלו אחד בשנייה. כשתניה וארבל מיוצגות אצל אותה הסוכנת זה רק עניין של זמן עד שזה יקרה.

קינן, מה יהיה?

"אני מעדיפה לא להגיב".

שי חי?

"אין תגובה".

 שי חי, תניה
ככה הם נראו ביום שאחרי האח, לא היינו בונים על עוד תמונה כזו | צילום: אמיר מאירי
האח הגדול
באד בלאד ביצ'ס | צילום: אור גפן

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם