כוכב פרי, מה עוד אפשר להגיד? חוץ מהעובדה שמעולם שם לא הלם כל כך אדם, מדובר באישה שמספקת לנו בממוצע חמש שעות של צחוק בשבוע ומדובר בהישג לא מבוטל בכלל!

אחרי שבכתה והתעלפה מרוב התרגשות כשחשבה שהמסוק שמתנופף מעל בית "האח הגדול" הוא עבורה (ותודה לבעלה על זה) רק כדי לגלות שמדובר במסוק שנשלח לשני, כוכב מקבלת את הקלוז'ר שלה.

למרות שהילדים שלה - סאלי הקצין החתיך ויתר הילדים - עדכנו כי הם מתכוונים לשלוח עבורה מסוק בהקדם ותכננו לעשות זאת מרגע כניסתה, היה זה מישהו אחר שהזדרז לשלוח לכוכב את פיסת העידוד שלה - דורון מירן.

 

דורון מירן (צילום: צ'ינו פפראצי)
אחד שיודע. דורון מירן | צילום: צ'ינו פפראצי

כן, דייר "האח הגדול" מהעונה השישית ואיש חובב ריאליטי באופן כללי, החליט להיות זה שמרים לשמוליק וכוכב מסוק ועל הדרך לגרוף כמה נקודות זכות על העניין. 

דורון מירן, מה קשור?

"אנחנו חברים טובים, אנחנו חלון מול חלון, נתתי לו הרבה טיפים ואני מקווה שהוא ישחק אותה. בינתיים הם משחקים אותה. אתמול העלתי מסוק לאוויר כדי לתת להם זריקת עידוד ושכוכב תחזור לחייך. מה שרואים על המסך זה לא בדיוק, מי שמכיר אותם מקרוב - כוכב אישה טובה ואמא נהדרת לילדים שלה ובכלל לא כמו שרואים על המסך.

הם זוג נחמד מאוד, כל גבעתיים מכירים אותם הם אנשים טובים. חבל שהוציאו לה את הקוף, אבל הנה היא חוזרת עם הטוב לב שלה. שמוליק הוא הסטנדאפיסט ובסוף היא המצחיקה, היא הפתיעה גם אותי. ואני מקווה שהם ישארו היום, אני את שלי עושה, תומך בהם ונותן להם את כל הכוח ברשת".

שמוליק וכוכב בחצר (צילום: האח הגדול 24/7)
בסדר, גם הוא קיבל. כוכב ושמוליק | צילום: האח הגדול 24/7

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם