נכון תמיד אומרים בחיים שאי אפשר הכל, ואז אנחנו מצקצקים בלשון ואומרים פחחח 'כל הסלביות האלו יש להן הכל: הן גם יפות, גם יש להן מלא מעריצים וגם יש להן את היכולת לשיר, לרקוד, לשחק ולפזר אבק כוכבים והכל במקביל ובלי להזיע שום דבר חוץ מנצנצים וגלאם? אז מסתבר שמושלם זה כנראה באמת משהו שמגיע רק בביטוח הבריאות.

בקרוב יגיע החג האהוב על כל ההורים בישראל, חג האור, הסופגניות, וכמובן מחזות הזמר המספקים שעות של הנאה לילדים ומעלים עשן בכרטיסי האשראי של ההורים. השנה צפוי לילדי ישראל פינוק מיוחד לחנוכה, עם גרסה מוזיקלית מושקעת במיוחד של בת הים הקטנה.

לתפקיד בת הים יפת המראה ואלופת הסנפיר לוהקה עדי הימלבלוי, כשלצידה יפזזו על הבמה גם הנסיך יפה התואר גל אמיתי, מיי פיינגולד, חובי סטאר ועוד עשרות שחקנים וזמרים.

עכשיו אנחנו לא רומזים שאולי התחפושת שתפרו למידותיה המושלמות של הימלבלוי צמודה מדי והסנפיר הענק שהיא נאלצת לקפץ בו במומחיות של בת ים אולימפית פגם ביכולות אחרות שלה, אבל איכשהו בתזמון מדהים של היקום עדי הצליחה לאבד את הקול בדיוק בזמן הכי לא נכון – תקופת החזרות האינטנסיביות למחזמר.

עד חנוכה מיתרי הקול מן הסתם כבר ישומנו מחדש והכל ישוב להיות קסום ומוזיקלי להפליא, אבל בינתיים ההפקה נאלצה לבטל יום חזרות וצילומים ארוך ומורכב שתוכנן, כי אי אפשר באמת לעשות מחזמר על בת ים מזמרת כשהיא במצב מיוט. ועכשיו , שקט. זה שווה זהב בקופות.

בת הים הקטנה (צילום: רפי דלויה)
לא הכל אבוד. או שכן? | צילום: רפי דלויה

בת הים הקטנה (צילום: רפי דלויה)
לרגליים שלום | צילום: רפי דלויה

בת הים הקטנה (צילום: רפי דלויה)
עולם המים של עדי | צילום: רפי דלויה

בת הים הקטנה (צילום: רפי דלויה)
אוקיי, עכשיו אפשר לדבר | צילום: רפי דלויה

_OBJ

לרכישת כרטיסים