2016 לא רק גבתה עשרות של אנשי רוח וציבור היא גם פירקה לא מעט מערכות יחסים יציבות - מבראד פיט ואנג'לינה ג'ולי ועד אגם רודברג וגל אמיתי - השנה הזו לא מרחמת על אף אחד.

בין אוסף הפרידות שמצטברות, יש גם את זו של שרון אילון (43) ובן זוגה, איש העסקים ארז אלוביץ' (47) שהחליטו להיפרד לאחר 13 שנות זוגיות ושלושה ילדים - קארין בת העשר, דניאל בת השבע ודן בן הארבע.

יוצאת "קחי אותי שרון" ובנו הבכור של שאול אלוביץ', המחזיק בחברת יורוקום, הכירו לאחר הרפתקת הריאליטי של אילון שנפרדה לאחר תקופה קצרה מבחיר לבה מהתכנית, יואב שוורד.


על אף הקושי, בסביבתם של השניים מספרים כי מדובר בפרידה שנעשתה בהחלטה משותפת של השניים וכשאילון עדיין מתגוררת בביתם המשותף ברמת השרון יחד עם שלושת ילדיהם אך בימים אלו עתידה לעבור לבית משלה באותה העיר וזאת על מנת שאלוביץ' ישאר קרוב לילדיו.

"שניהם העדיפו שהיא תישאר להתגורר באזור", מספר מקורב לשניים, "בשלב מסוים היא חשבה לעבור להתגורר בהוד השרון, אבל ארז לא אהב את הרעיון ובסוף הוחלט כי היא תחפש בית ברמת השרון".

הקשר של השניים התנהל ברובו מחוץ לעין התקשורת כשמעולם לא נקשרו בשמם של השניים שמועות על משבר או קרע במערכת היחסים. למרות שהקרובים אליהם מספרים כי לא ניחשו שזה יגיע, הבשורה על הפרידה לא הפתיעה איש.

אילון, עוברת דירה?

"אין תגובה".

שרון אילון (צילום: אמיר מאירי)
תתגורר בקרבה. שרון אילון | צילום: אמיר מאירי

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם