מה שמשותף לאנשי עסקים מצליחים הוא שהם יעשו הכל בכדי להשיג את המטרות שלהם גם אם כל העולם לא מאמין שהם יצליחו. הם הולכים עם הלב שלהם, עם האמת שלהם וזה סוד ההצלחה. אז כן, אני שמחה שטראמפ נבחר - אני מזדהה איתו, בייחודיות ובצבעוניות שלו והוא נותן תקווה לכל אנשי העסקים שהכל עניין של רצון והתמדה ואם הם ירצו הם יכולים גם לנהל מעצמות.

A photo posted by פנינה רוזנבלום (@pninarosenblom) on

כנראה שקצת קשה להתעלם מקווי הדימיון בין פנינה רוזנבלום לדונלד טראמפ, בעיקר בזכות העובדה שהיא זו שמעלה את זה. שעות ספורות אחרי שנבחר לנשיא ארה"ב, אשת העסקים החליטה לצאת בפוסט תומך.

לא ברור אם זה רמז למה שעתיד לבוא והאם נראה שוב את פנינה רוזנבלום בפוליטיקה, אבל היא הבהירה שהיא לגמרי מזדהה עם טראמפ ושמחה על בחירתו לנשיאות, על אף כל המתנגדים בארץ ובעולם כולו.

"מה שמשותף לאנשי עסקים מצליחים הוא שהם יעשו הכל בכדי להשיג את המטרות שלהם, גם אם כל העולם לא מאמין שיצליחו", כתבה רוזנבלום והוסיפה: "הם הולכים עם הלב שלהם, עם האמת שלהם וזה סוד ההצלחה".

למרות שלא מעט כוכבים איימו כי יעזבו את ארה"ב במידה שטראמפ יבחר, נראה שפנינה הייתה מצטרפת בשמחה לסגל העובדים שלו בבית הלבן. לכו תדעו, אולי היא עוד תוזמן להעביר את הרצאות הקואצ'ינג שלה למלניה.

טראמפ. כבר מתכונן לקמפיין הבא
הצעד הבא: שת"פ עם פנינה | צילום: CNN

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם