לא צריך שהשם האמצעי שלך יהיה "דאונר" כדי לצפות בסרטון האחרון שהעלה הזמר השואף סהר חגי לפייסבוק כדי להבין שהוא הכול מלבד מצחיק. נצלני? כן. לא אינטיליגנטי? בהחלט. פרובוקטיבי? ברור. היינו מעדיפים לתת לסרטון הזה להיעלם אל תהום הנשייה אבל אנחנו מרגישים שלא מגיע לחגי שנקח את ההיי רואד במקרה הזה.

לסהר חגי יש הרבה מאוד חברים מתוקשרים להם כתב שירים כמו אייל גולן ושרית חדד, מה שפחות יש לו זה פרסום לקהל הרחב כזמר ויוצר בפני עצמו והדרך שמצא חגי כדי להרים את ערב הג'אם שלו באחד מהקלאבים בתל אביב הייתה פרשת אלון קסטיאל שנחשפה במגזין "המקום".

למי שלא עוקב אחר ההתרחשויות, נזכיר כי אלון קסטיאל, איש עסקים ויזם נדל"ן, נמצא כעת בעיצומה של פרשה לפיה נשים רבות טוענות כי הוטרדו מינית על ידו וחלק אף נאנסו. כנגד קסטיאל, הכופר באשמה, הוגשה תלונה במשטרה והעניין רחוק מלהיגמר.


בעוד שהמתלוננות נגדו נאלצות גם להיאבק בשורה של אנשי ציבור שמבטלים את האשמותיהן (גבי גזית, אנחנו מדברים אליך. עירית לינור, אנחנו תמיד מדברים אלייך), חגי החליט שבהחלט לא מוקדם מדי כדי לצחוק על זה והדביק את פניו על גבי תמונה ישנה של קסטיאל עם מי שניהלה איתו קשר רומנטי בעבר, אפרת גוש.

הקשר בין קסטיאל לבין גוש נגמר לפני כארבע שנים אבל זה לא מפריע לחגי לגרור את גוש אל הפרשה למרות שגוש הספיקה מאז להקים משפחה עם בן זוגה יובל סיגלר ולגדל איתו את בנם המשותף, ג'וליאן ג'אגר.

"מאמא'לה, מותק, בואי שנייה. למה את בורחת?", חגי אומר בסרטון, "זה קסטיאל מאמא, מה יש לך? מה נבהלת? בגלל שאחת התלוננה במשטרה? נו, דחיל רבאק. יש עוד אלף בנות, אין להן עלי כלום. בואי שנייה, בואי. מה את אומרת אני לוקח אותך יום רביעי לג'אם של סהר חגי? אה? אני ואת על הבר, נרים איזה כוסית. מה את אומרת, יתנו לנו שם בראש? יתנו לך שם בראש טוב, יתנו לך בראש! בקטע מוזיקלי, בקטע טוב. מה את אומרת?".

סהר חגי בתגובה: 

"בעיניי זאת סאטירה לשמה ולא נאמר בה שום דבר פוגע. אני מקווה בשבילו ובשביל החברה שהוא לא עשה זאת. זאת סאטירה וצריך להתייחס לזה ככה. אם 'ארץ נהדרת' היו עכשיו באוויר, זה מה שהם היו עושים".

אפרת גוש בחרה שלא להגיב.

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם