אורטל בן דיין ידועה כמי שאינה חוששת להיכנס לעימותים וחזיתות אבל היינו לחלוטין מופתעים לגלות שהאקטיביסטית ויוצאת "האח הגדול" השקיעה את מרצה וזמנה בפוסט הנוגע ללא פחות מאשר בר רפאלי.

גם בן דיין וגם רפאלי הן שתי נשים שזוכות לביקורות ומתקפות כמעט על בסיס יומי כך שבהחלט הופתענו לגלות שבן דיין שיתפה את אלפי עוקביה בפייסבוק בסיפור ששמעה על רפאלי ואותו חתמה בהצהרה לא פשוטה.

"היא פשוט אישה דוחה", סיכמה בן דיין על רפאלי אבל מה בדיוק עשתה הדוגמנית? ובכן, מסתבר שבן דיין שוחחה עם נהג מונית איתו נסעה וזה סיפר לה כי רפאלי התייחסה אליו בזלזול ובקרירות.

"נסעתי היום במונית עם נהג סופר נחמד", כתבה, "תוך כדי שיחה הוא מספר לי שבמסגרת עבודה עם קשת הוא הסיע את הוד מעלתה בר רפאלי. רפאלי נכנסה למונית וציוותה עליו את הכתובת, לא אמרה שלום, לא בבקשה. כשהגיעו אל היעד היא קמה ויצאה. לא אמרה שלום, לא אמרה תודה. יצאה. 


כשהיא כבר מחוץ לרכב הוא אמר לה: 'בכל מסעותייך בעולם לא למדת קצת נימוסין?'. היא ענתה לו בצעקה: 'למה מי אתה שאני אגיד לך שלום?' אז רק רציתי לומר לכם שהיא פשוט אישה דוחה".

כצפוי, הפוסט גרם לנחשול של תגובות ודיונים בפייסבוק של בן דיין כשהגולשים כבר לא יודעים את מי להשמיץ יותר - את בן דיין או את רפאלי, שתיים מהמטרות הקלות של הציבור. אז באיזה צד אתם של העניין? תצביעו, מה אכפת לכם.


mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם