רק אתמול סיפרנו לכם על הפרידה הטרייה של יוצאי "המשימה: אמזונס", שחר כספי ויהודה יצחקוב, שהחליטו לחתוך אחרי יותר משנה של מערכת יחסים שעל פי כספי, הסתיימה כי "לפעמים השאיפות לגבי ההווה או העתיד פשוט לא תואמות".

למרות התשובה הקורקטית של כספי שניסתה להציג את הפרידה ככזו שנעשתה ברוח טובה ואחרי החלטה משותפת, מקורבים לאקסים טוענים אחרת לגמרי. בסביבתם של השניים מספרים כי דווקא מדובר בפרידה כואבת (מכירים אחת שלא כואבת?) וכי השניים נפרדו בטונים צורמים בשל עניין אישי ומאז לא מדברים זה עם זו.

אולי היא כבר הספיקה להמשיך הלאה ואולי מדובר בריבאונד חמים לחורף אבל כספי הספיקה כבר לצאת לדייט השבוע עם בחור אנונימי ומשכה כנראה מספיק תשומת לב כדי שאחד מהבליינים במקום יתעד את השניים ברגע של צחקוק.


אז לא ברור אם התמונה הזו תחסל סופית את האפשרות לקאמבק בין השניים אבל אנחנו בטוחים שיהודה לא ישמח לראות את התמונה הזו. יתרה מכך, אנחנו די משוכנעים שהטונים הצורמים של הפרידה הזו רק יתגברו וכאן זה ממש לא ייגמר.

יהודה יצחקוב מסר בתגובה:

"עיצבן אותי שהיה כתוב שנפרדנו כי הזכיה והכסף עלה לי לראש, זה ממש לא נכון. אנחנו מנסים לשקם את הקשר שלנו כבר תקופה. אני רציתי לסיים את זה עוד לפני והיא מאוד רצתה שננסה לתקן אז ניסיתי בשבילה. הסיבה שרציתי לסיים את זה היא בגלל קשר שהיה לה בעבר עם מישהו מהעולם התחתון, זה פחות התאים לי".

ומה לגבי זה שהיא יוצאת עם מישהו?

"לא נראה לי ששחר יוצאת עם מישהו. אני יודע שזה לא נכון ואני מקווה בשבילה זה לא נכון, כי אם זה נכון זה מוציא אותה לא טוב, נפרדנו רק ביום חמישי האחרון".

יש סיכוי לקאמבק?

"אני לא יודע מה יהיה, כרגע טוב לי והכל בסדר ואני מאחל לה שיהיה לה רק טוב".

אתה עדיין אוהב אותה?

"אני אוהב את כולם".

 

שחר כספי ויהודה יצחקוב (צילום: אלבום אישי)
Can`t we all just get along? | צילום: אלבום אישי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם