פחות מ-24 שעות אחרי שנבחר לזוכה הגדול של עונת "מאסטר שף", טום אביב עוד לא עיכל את גודל הפרסום וכבר יצא אמש לבילוי עם חברים בהופעה של עומר אדם ב"האנגר 11" בתל אביב כשהוא לא מבין איך זה הגיוני שצלם פפראצי ממתין לו בכניסה למקום, אבל ככה זה שאתה השף הרשמי של ישראל.

אביב הוא אולי הזוכה הכי לוהט שהיה בכל תולדות תוכנית הריאליטי, והעובדה שהוא רווק רק מוסיפה עניין סביבו, כשכל מה שמעניין אותנו זה מי תהיה זו שתכבוש את ליבו של כוכב העונה, אבל כבר קיבלנו סוג של רמז עבה בנושא.


את היממה הראשונה שאחרי הזכיה הגדולה בחר אביב להעביר עם הזמרת שורטי שפרצה לחיינו כשהיא יוצאת בגלוי על כך שהיא חלק מהקהילה הגאה וניהלה לרוב מערכות יחסים עם נשים, אך לאחרונה הוציאה הזמרת את השיר "צבעים" שרומז על משיכתה לגברים ועל מערכות יחסים שהיו לה עם בני המין השני.

טום אביב (צילום: אביב חופי)
חברים" או "חברים חברים"? טום אביב, שורטי וחבר קרוב" | צילום: אביב חופי

בראיון שהעניקה שורטי לאחר צאת הסינגל היא אישרה את הפרטים, סיפרה על התהליך המשמעותי שעברה וגילתה כי בשנים האחרונות היא אכן יוצאת גם עם גברים. אתמול, כאמור, היא בילתה ערב שלם עם המאסטר שף החדש של ישראל. אנחנו לא יודעים בדיוק מה זה אומר אבל זה לגמרי נראה מבטיח, כי לפי המבטים שהעבירו השניים, אנחנו בספק אם מדובר בחברות טובה בלבד.

שורטי בחרה שלא להגיב לפרטים.

טום אביב (צילום: אביב חופי)
קבל תמונה לבד, למרות שאתה לא | צילום: אביב חופי
טום אביב (צילום: אביב חופי)
אז רוצים לספר לנו משהו? | צילום: אביב חופי
טום אביב (צילום: אביב חופי)
לפי המבט אנחנו יכולים להבין מה יש לכם להגיד | צילום: אביב חופי
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם