ביום שישי, בזמן שאתם עקבתם אחריה בסנאפצ'אט שלנו וחשבתם שהכל דבש, תניה גרבר יצאה לנסיעה שגרתית באיזור בית הוריה שבהרצליה, אלא שעד מהרה הנסיעה הזו הפכה להרבה פחות שגרתית.

לפי דבריה של תניה שוטר שנסע על אופנוע עקף אותה בזמן שנהגה ברכב, זיהה אותה, סינן לעברה משפטים קשים דרך החלון וביקש ממנה לעצור בצד בטענה שכמעט ודרסה הולכת רגל.

לפי מה שמספרת תניה אין אמת בטענות השוטר כי כמעט ודרסה מישהי, מכיוון שכלל לא הייתה מישהי באיזור ובנוסף אין לה עד היום אף לא עבירת תנועה אחת. אלא שכשאמרה לו את הדברים האלה הוא ענה ב"'חולת נפש, מטומטמת ושהוא ידאג שהיא לא תנהג יותר לעולם", כך לדבריה.


תניה טוענת שככל הנראה מדובר היה בבחור שזיהה אותה מ"האח הגדול", לא אהב אותה שם והחליט להוציא את זה עליה כשעיכב אותה כרבע שעה לבדיקת רשיונות, דיבר אליה לא יפה ובסוף שיחרר אותה לדרכה מבלי לתת לה דו"ח או כל דבר אחר שיוכיח שאכן נעשתה עבירה כלשהי.

כמו כן, תניה מספרת שכששאלה את השוטר לשמו הוא כעס עוד יותר, אך לבסוף הזדהה ובימים הקרובים היא מתכוונת להשתמש בשמו כשתגיע לתחנת המשטרה ותגיש נגדו תלונה.

גרבר, מה בדיוק היה שם?

"אני מזועזעת מההתנהגות של השוטר. הוא איש חוק במדינה והוא דיבר אלי בצורה כל כך נמוכה ולא הגיונית. בנוסף, הוא לא נתן לי להוציא מילה מהפה כי היה לו חשוב להמשיך לצעוק עלי. עצוב שככה מתנהג שוטר".

מהמשטרה נמסר בתגובה:

"שוטר שתפקידו לשמור על הציבור עצר לבדיקה נהגת רכב שסיכנה הולכי רגל, לאחר שהבחין כי לא אפשרה להם לחצות בבטחה במעבר חצייה. פרטיה נרשמו כנדרש ודוח וזימון לבית משפט בגין עבירת התנועה שיוחסה לה יישלחו לביתה".

תני בראש – פרק 7
סעי לאט תניה, סעי לאט | צילום: תניה גרבר, מאקו
תניה בוכה
ובלי לחץ אה? הכל יהיה בסדר | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם