דין מירושניקוב, נובמבר 2016 (צילום: מתוך צילומים לספידו באדיבות HH Models)
מבחינתנו מדובר ב"הרקולס הצעיר" | צילום: מתוך צילומים לספידו באדיבות HH Models

חיטטנו בעבר של שירלי ת"ש, פרטוק ואפילו נטע, בת הדודה של ליה (שירה נאור) שקפצה לביקור לפרק אחד, אבל אם חשבתם ששכחנו את פולצ'ק, החובש הכי חתיך שידע צה"ל אתם מאכזבים אותנו.

את נועם פולצ'ק, חובש עם יכולות פיזיות שמתגברות על הכול מלבד על אושר מהחטיבה, מגלם דין מירושניקוב, פעם שחקן בסדרת הילדים "השמיניה" ובקרוב אחד משחקני המפתח בטלנובלה החדשה, "פול מון".

אם רק היה לו פרופיל באינסטגרם או פייסבוק הוא היה רואה את התמונה הזאת #לתומרקפוןאיןפרופיל #פולמון #אריות #תאילנד @fullmoon_hot

A photo posted by DeanMiroshnikov (@deanmiroshnikov) on

כשהיה בן 16 והרבה לפני שגילה את יכולות המשחק שלו, מירושניקוב עשה צעד ראשון בתעשייה כשהצטרף לסוכנות דוגמנות תחת השם דין מרטין (לא, לא בהשראת ההוא מה-Rat Pack).

דין מירושניקוב, נובמבר 2016 (צילום: מתוך צילומים לספידו באדיבות HH Models)
פעם קראו לו דין מרטין | צילום: מתוך צילומים לספידו באדיבות HH Models

מסתבר שהסיפור האישי של מירושניקוב מתעלה על כל טלנובלה או סדרה שבה הוא משחק. הוא נולד בשם דמיטרי מירושניקוב בניקולאיב. כשהיה בן חמש בלבד, הוריו התגרשו והקשר עם אביו נותק. כמה שנים לאחר מכן, הוא עלה לארץ כשהמשפחה ניסתה להתאקלם בחברה הישראלית.

בעקבות אחיו הגדול, מירושניקוב מצא את עצמו בתחום הטרמפולינות כשבגיל 12 הפך להיות אלוף הארץ בקפיצת טרמפולינה מקצועית (ווי קיד יו נוט) וסייע בפרנסת המשפחה. כמה שנים לאחר מכן, הוא החליט שהוא רוצה להיות דוגמן. כשהוזמן לצילומים באודסה שבאוקראינה ניצל את ההזדמנות למצוא את אביו וחידש איתו את הקשר.

אין תמונה
עבר גם פאזה כדתי אבל לגמרי בכאילו

מאז היו לימודים בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין, ייצוג בסוכנות המתוקשרת ADD, תפקידים בסדרות בפרופיל גבוה וגם חזרה למקורות כשהיום הוא מסתובב (בערך) עם השם איתו בא לעולם - דין (דימה) מירושניקוב.

אין תמונה
מדובר בבונוס למי שקרא עד כה. תהנו!

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם