לטובת מי שלא עוקב אחר הטלנובלה הכי מטלטלת בביצת הסינגלז בחודשים האחרונים "מי יהיה הפרזנטור של אתר ההיכרויות לוקסור?", הרשינו לעצמנו לשאול מקופידון לשנייה את הכנפיים ולסכם עבורכם את עיקרי העלילה.

בראשית הוקם אתר ההיכרויות לעשירון העליון המקרב לבבות בין גברים לנשים, והכל היה מלא דולרים, אהבה ללא תנאי, ופרזנטורית בשם מעיין חודדה. דלגו כמה שבועות ופרקים לחלק של התוהו ובוהו, וחושך על פני תהום היכה, כשחודדה ובעלי האתר החליטו להפריד כוחות ולא בנשיקות וחיבוקים.

אחרי סיום הסאגה המשפטית מול חודדה שנגמרה בסופו של דבר בסוג של פשרה, בעלי האתר החליטו ללכת על פרינס צ'ארמינג במקום על עלמה טובת מראה ובחרו פנים חדשות – נירו לוי (48) – גרוש, ספונטני עד כמה שניתן עם שני ילדים ומשכנתא (?) ובעל מניות בקטגורית חתיכי הביצה.


את דורון מירן, יוצא "האח הגדול", כל הפרשה קצת פחות הצחיקה והוא החליט להגיד את את אשר על לבו הכואב בפוסט בפייסבוק שלו: "נירו לוי, אח יקר, מה קרה שכך נפל דבר? לקדם אתר הכרויות של גברים עשירים ונשים יפות? 'לוקסור' אמרת שקוראים לזה? קח אותי! אתה עשיר, אני יפה, לא יהיה רגע משעמם". לדברי מקורבים למירן, כל ההתנהלות של האתר בכלל והבחירה בלוי בפרט לא מצאה חן בעיניו, והוא החליט לא לעבור על כך בשתיקה.

 

נירו לוי בתגובה: "אני לא שותף ולא חבר ולא מייצג את אתר ההיכרויות הזה. הייתה לי נגיעה אבל זה לא הסתדר וכל אחד הלך לדרכו. אני מאחל להם בהצלחה וגם לדורון. אני בטוח שאם הוא יפנה אליהם באופן אישי, הם יסדרו לו משהו".

דורון מירן (צילום: סיגל שילמן)
אל תדאג, גם אתה תשיג קמפיין יוקרתי דורון | צילום: סיגל שילמן
נירו לוי  (צילום: אילן פיפסו )
מישהי רוצה להכיר? נירו לוי | צילום: אילן פיפסו

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם