אביב גפן התבטא בתכנית "דה וויס" נגד לא מעט אמנים, ביניהם נועה קירל ומשה פרץ שלא קלע לטעמו של גפן עם השיר "טיסה 5325" שקיבל ביקורת חריפה מאביב: "זה טקסט נוראי בעייני, טקסטים פח", אמר הזמר בתכנית "דה וויס" ונכנס לויכוח קל עם מירי מסיקה ואברהם טל, אבל עכשיו הגיע תורו של גולן להשיב אש.

אייל גולן הגיע לתוכנית "מנטה" של ירון אילן ברדיו ירושלים, שם ענה על שאלות רבות ששאל אותו חברו הטוב והמנחה שלא הצליח להימנע מלהיכנס גם לעניינו של אביב גפן ואילו גולן לא שתק הפעם. 


"אני חושב שצריך לתת כבוד גם לדור המבוגר במוזיקה המזרחית וגם לדור הצעיר במוזיקה המזרחית" אמר אייל והוסיף: "גם משה, גם דודו, גם עומר וכל הזמרים שעושים מוזיקה, שרים מוזיקה, כותבים מוזיקה, מלחינים מוזיקה, אי אפשר לזלזל בזה. אני לא מזלזל באף בנאדם שעושה מוזיקה. אני אומר את זה כי יש מישהו בתוכנית מוזיקה שדי לא אוהב את המוזיקה המזרחית בלשון המעטה וחבל שלא עונים לו".

בוא נגיד שאנחנו מדברים על אביב גפן, אבל יש את שלומי שבת שאמור לענות לו.

"לצערי או לשמחתי, זו מירי מסיקה שעונה לו שם ומעמידה אותו במקום. צריך להבין שבנאדם צריך לעשות כבוד לאנשים אחרים שכותבים. יכול להיות שאתה כותב מעולה, יכול להיות שאתה מלחין מעולה, יכול להיות שאתה יוצר מעולה, אבל לדעת לכבד קולגות שלך זה הדבר הכי חשוב שיש".

אביב גפן (צילום: ענבל צח,  יחסי ציבור )
יגיב לדברים? אביב גפן | צילום: ענבל צח, יחסי ציבור

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם