מי שנמצא כאן כרגע, ודאי היה כאן גם בבוקר כשהעלינו ידיעה על הדרמה שהתחוללה בין דנית גרינברג לבין אליאב אוזן בעקבות המפגש הראשון עם ה-אקסית, נופר מור, מאז האירוסים, הקאמבק ובכלל.

גרינברג, כצפוי, מאוד לא אהבה לקרוא את זה וכמה שעות אחרי כבר התיישבה על כיסא הפאנליסטית בתכנית "עולם הזוהר", בהנחייתו של איציק זוהר, שם נשאלה על הדרמה המדוברת.

זוהר פנה לגרינברג בטענה שהיא נראית "כעוסה מתמיד" ואם לא צפיתם, כנראה שאתם לא מבינים עד כמה שהוא צדק. למרות שהאורחים שלנו שנכחו במקום מדווחים על מריבה לא נעימה, דנית מתעקשת כי לא היו דברים מעולם.

עוד ב-mako סלבס:

אז מה כן היה? לדבריה, התעלמות צוננת ומופגנת ותו לא. "שלום לא היה, מן הסתם", השיבה דנית כשנשאלה אם השניים בירכו את נופר לשלום. לשאלה האם אליאב לפחות פנה לאקסית, דנית הגיבה מיד: "לא. למה שידברו?!". בנוגע להתכסחויות השיבה כי "לא היו התכסחויות, אני ואליאב מאוהבים מתמיד".

את השיחה על המריבה שהייתה או לא הייתה היא סיימה בהמלצה לכתב mako סלבס לאמת את הדברים לפני שהוא מפרסם. מיותר לציין שאותם אורחים שהיו במקום מתעקשים כי זה מה שהיה.

אבל לא הכול רע! גרינברג מהר מאוד שחררה ועברה למה שחשוב באמת - הצגת טבעת האירוסים. לא, לא זו שראיתם בהצעה המרגשת של אליאב אלא זו החדשה שרכש לה. מי שנופש כעת מעבר לים - אל דאגה, גם משם מצליחים לראות את היהלום מנצנץ.

 

דנית מגיבה לפגישה עם נופר (צילום: מתוך עולם הזוהר, ערוץ 24)
זהירות, סכנת עיוורון | צילום: מתוך עולם הזוהר, ערוץ 24

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם