זהו, שודר הפרק הראשון, ואני נושמת לרווחה. כ-900,000 איש ישבו בשבת בערב צמודים למסך וצפו ב"בייק אוף". זה בלתי נתפס. אושר ...

Posted by ‎קרין גורן - הדף הרשמי‎ on Monday, April 11, 2016

פרק אחד. זה כל מה שהיה נדרש כדי לעשות לקרין גורן, השופטת החדשה של "בייק אוף ישראל", גורו קינוחים ואשת עסקים מצליחה, שיימינג מבזה ברחבי הרשת.

הסיבה? כמו תמיד, אלא מה, משקל. בניגוד לשופט מתכנית הריאליטי ברשת המתחרה, קרין גורן הייתה מטרה נוחה עבור גולשים שלא העריכו את העובדה שהיא מרשה לעצמה, רחמנא ליצלן, לאכול בפריים טיים.

כבר בזמן שידור הפרק עלו עשרות פוסטים וציוצים משפילים שלעגו לממדי גופה של גורן, בחורה שחטאה הגדול הוא בכך שאינה במידה 38. מזעזע, נכון?


עכשיו, יומיים אחרי, גורן התפנתה להתייחס אל הטענות בפוסט שהעלה בעמוד הרשמי שלה בפייסבוק כשהיא מבהירה לכל מי שהיה לו ספק: "אני לא ארעיב את עצמי כדי להתאים למודל מצומצם".

"ההיקפים שלי הפכו נושא לדיון לאומי", כתבה גורן. "יש לי חדשות: לא כולנו חייבות (וחייבים) להיות דוגמניות של ויקטוריה סיקרט. בתור מי שכמעט תמיד הייתה שמנמנה, ו ת מ י ד הרגישה בנוח בעור שלה, אני בטח לא מתכוונת להתנצל. להפך, התגובות האלה גורמות לי להרגיש גאה על שאני מביאה משהו אחר לפריים טיים.

ולא, אני לא ארעיב את עצמי בשביל להתאים למודל המצומצם מאוד שהחברה דורשת. ולא, אני לא אלבש רק שחור כי זה מרזה. ולא, אני לא אתחבא בחולצה רחבה מעל הבגד-ים בקיץ. תנו לי צמוד, תנו לי צבעוני, תנו לי לחגוג את החיים, את הנשיות שלי ואת עצמי.אני גאה לשאת את הדגל למודל נשי שאינו שדוף ועדיין אוהב את עצמו".

מטבח (צילום: אודי גורן)
שימי פס על הפסים. קרין גורן | צילום: אודי גורן

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם