לאורך יום שלם היה שוויון היסטורי בין שני מתמודדים על המקום הראשון בגמר "האח הגדול" אבל מנצחת יש רק אחת וקוראים לה שי מיקה יפרח. שי מיקה, ברק, עמרי ודודו (כן, לסדר יש חשיבות) שתו כוס מים והגיעו לראיון ראשון אחרי ההדחה אצל נדב בורנשטיין בתכנית "חי בלילה".

ראיון עם שי מיקה
האמת? גם אנחנו לא ממש מאמינים. תצבטי אותנו | צילום: מתוך חי בלילה, שידורי קשת

"אני עדיין לא מאמינה", סיפרה שי מיקה, "מחכה שיעירו אותי מהחלום. איזו זכות זאת לתת לילדה בת 23 מתנה ענקית למשפחה שלה". ומה היה לשאר לומר על הזכייה? ברק אדרי טען כי אף פעם לא היה גמר כל כך חברי ותומך, למרות שלא זכינו כולנו זכינו. שי שון זה כמו אחותי הקטנה שזכתה".גם דודו הסכים והשיב: "מבחינתי הגעתי רחוק. מבחינתי ארבעתנו מנצחים".

ראיון עם ברק
אם יש מישהו שיותר בשוק משי מיקה, זה ללא ספק ברק | צילום: מתוך חי בלילה, שידורי קשת

ראיון עם דודו
המקום הרביעי שהוא בעצם מקום ראשון, מבחינתו | צילום: מתוך חי בלילה, שידורי קשת

מרגש, נכון? אבל לא הכול היו מילים חמות ופרגונים כי במהלך הראיון לא הייתה ברירה אלא להתייחס למי שהסעיר את העונה כולה והעדיף שלא להגיע לגמר - שי חי. נדב בורנשטיין לא ויתר ושאל את השאלות הקשות על אחד מהדיירים הסוערים ביותר שידעה התכנית.

"זה לקח אותי למקום הכי אמיתי שלי, שיש בן אדם שחי סביבך ואין לו ערך לבריות", התייחס עמרי. "חי כעבד כי ימלוך ולא רואה אף אחד ממטר. אין לו מקום לא רק בבית, אלא גם לא בציביליזציה". בשלב זה גם ברק ביקש להתערב כששאל "למה צריך לדבר על שי חי?". שאלה שנענתה על ידי עמרי בתשובה הכנה: "אין ברירה".

ראיון עם עמרי
יש לנו תחושה שה"עבד כי ימלוך" יתפוס חזק | צילום: מתוך חי בלילה, שידורי קשת

על מערכת היחסים שלה עם שי חי שי מיקה סיפרה: "אם אתה מוצא את הטוב בבן אדם, לפעמים זה מספיק כדי לחיות בשלום בבית. לא צריך להיות חברים. זה שלא רבתי עם שי חי או תני, זו לא בריחה".

אז איך הגיב הדייר המדובר שבחר לצפות בגמר מהבית ממש כמו הנמסיס שלו, אור סיונוב, או גילי כהן? כנראה ששי חי צפה באדיקות במתרחש כי דקות ספורות לאחר הזכייה מיהר לפרסם סטטוס בחשבון הפייסבוק שלו. "עבודה טובה חברים", כתב שי חי שכזכור, ביקש מצבא האמת לבחור בשי מיקה, "זאת הייתה עוד מצגת אדירה של עוצמה מבית היוצר של צבא האמת". תניה הסתפקה ב"וופידוווו" צנוע בפייסבוק שלה.

ומה קרה לפני הזכייה? הנה כל מה שהתרחש מאחורי הקלעים

בטח הבחנתם בחסרונם של חמישה דיירים שהעדיפו לצפות בגמר מהבית שלהם - שי חי, תניה גרבר, איציק כרסנטי, גילי כהן ואור סיונוב. אז למרות שמדובר בחמישה דיירים דומיננטיים בהחלט אלו שכן הגיעו, הספיקו לייצר דרמת אחורי הקלעים גם עבורם כשראשון יצא מהבית דודו כהן. הדחה שגרמה לארבל קינן ללחוש לרינת פליישר: "מגיע לדודו שיצא". בהמשך הוא לא נשאר חייב והשיב לה: "תלכי כפרה עלייך". בשלב זה אביו של עמרי בן נתן עוד היה אופטימי כשהכריז: "אם ינצח, יעמוד בהבטחה לתת חצי מהסכום למלחמה בסרטן". לא הרבה אחרי זה כבר קיבלנו את ברק אדרי במצב רוח קרבי מעט ותוך דקות ספורות - כבר הייתה לנו מנצחת.

שי הזוכה
שנייה לפני היציאה לחיים החדשים | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

ברק מתאחד עם הדיירים
התגעגעתם? | צילום: אביב חופי
ברק מודח
איך האוויר מחוץ לבית? | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
דודו וסולי מתאחדים בגמר
דודו פוגש את אמא אחרי קרוב ל-4 חודשים. שוקינג | צילום: גיא הוכמן
ארבל ורינת
יש לנו תחושה שמישהי שמחה על היציאה של דודו | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
קסניה באירוע הגמר
מחכה לעמרי בקוצר רוח | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
המודחים באירוע הגמר
מרגישים את המתח? | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
_OBJ _OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם