רק אתמול בלילה הגיעה דרכם של אלה ו-וובה, מתמודדי המירוץ למיליון, לסיומה עת השניים הודחו מתכנית הריאליטי בשלב חצי הגמר וברגע אחד הפסידו את הסיכוי להרוויח מיליון שקלים לאחר שהיו כל כך קרובים.

מתמודדים אחרים כבר ודאי היו מעבירים את היום שאחרי בליקוק הפצעים ושקיעה ברחמים עצמיים אבל את השניים מעסיקים דברים חשובים בהרבה, במיוחד עבור החצי הנשי, אלה אייבינדר.

אמש אלה נפגשה עם אמה לריסה שהגיעה ארצה לאחר שהשתיים לא נפגשו קרוב לשש שנים, כאשר רק לאחרונה איביינדר שיתפה בתכנית את געגועיה לאמה שבאוקראינה ואותה לא ראתה מאז שעלתה ארצה.

עוד ב-mako סלבס:

כידוע, אלה עלתה לישראל בגפה ומאז שהיא כאן, לאם לא היה די כסף כדי לטוס ולבקר את בתה הרחוקה. אלה קיוותה להביא את אמה ארצה במידה ותזכה במיליון אבל זה, כאמור, כבר לא יקרה.

לשמחתה, הסיפור שלה נגע בכמה אנשים, ביניהם בכירים בחברת קנדה ישראל, שלקחו את העניין ברצינות והחליטו להגשים לאלה את החלום כשהטיסו את אמה ארצה לקראת גמר התכנית וכך נפגשו השתיים למפגש ראשון ומרגש.

הנוכחים בשדה התעופה יכלו לספר כי הרבה זמן לא נתקלו באירוע כל כך מרגש ועמוס דמעות. הבוקר השתיים כבר  לסיבוב היכרות ובילויים בארץ, בה האם עתידה לשהות כשבוע באחד מבתי המלון ברמת גן. 

המירוץ למיליון (צילום: צ'ינו פפראצי)
אנחנו חייבים להתוודות | צילום: צ'ינו פפראצי
המירוץ למיליון (צילום: צ'ינו פפראצי)
בתוך מסע הדמעות וזה | צילום: צ'ינו פפראצי

 

המירוץ למיליון (צילום: צ'ינו פפראצי)
מדובר באם ובת הורסות למדי | צילום: צ'ינו פפראצי

המירוץ למיליון (צילום: צ'ינו פפראצי)
אימא של אלה, את חייבת להישאר | צילום: צ'ינו פפראצי
המירוץ למיליון (צילום: צ'ינו פפראצי)
מבטיחים לסדר לך קמפיין | צילום: צ'ינו פפראצי
_OBJ _OBJ _OBJ

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +