אז מה בעצם היה לנו פה? פחות מ-24 שעות שהו קים קרדשיאן, קניה ווסט, קלואי קרדשיאן וגם נורת' הקטנה בארץ, אבל בזמן הקצר הזה הם העמידו מדינה שלמה על הרגליים והותירו עשרות צלמי פפראצי עם מחסור חמור בשעות שינה.

הביקור, שהתחיל בנחיתה ביום שני בבוקר אחרי אינסוף ספקולציות של מתי ובאיזה הרכב ינחת הזוג היוקרתי, הסתיים למחרת כשהמשפחה עלתה על מטוס בשעות הבוקר המוקדמות והמשיכה במסע שלה - בעוד היא משאירה את כולנו מבולבלים לחלוטין.

באמצע, למי שלא זוכר, הייתה לנו הטבלה של נורת' בכנסייה הארמנית (שתי הטבלות, אם מחשיבים גם את הצלילה לים של צלמים וסקרנים), שמועות על הופעה ספונטנית של קניה שלא קרתה בסוף, וארוחת ערב אחת עם ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת.

אבל למה להכביר במילים? סיכמנו לכם את הביקור בסרטון וידאו סמלי בן 24 שניות (בו אתם יכולים לצפות ממש פה למעלה), שניה אחת לכל שעה בה המשפחה ההוליוודית בילתה בארץ. 

גם בעולם לא נשארו אדישים

ואיך הכל נראה מבחוץ? ובכן, לקח קצת זמן עד שכלי התקשורת בחו"ל ניאותו לסקר את הביקור של קים וקניה (אולי יישרו קו עם הניסיון של הקרדשיאנית להסתיר אותו?), אבל כשהראשון בהם עלה עם הידיעה המרגשת, הסכר נפרץ וכולם מיד מיהרו להדביק את הפער.

"טיים", "דיילי מייל", "USA טודיי", TMZ וכמובן אתר "E!" - הערוץ שבו משודרת תוכנית הריאליטי של המשפחה - פרסמו ידיעות על "הטבלתה של נורת' ווסט בישראל" - כשל אחד מציג זווית וטון קצת שונים למסע הארצישראלי.

"נורת' ווסט וייזוס מתקרבים קצת יותר לג'יזוס", בחרו ב"טיים" להתחכם. ב"דיילי מייל", לעומת זאת, סיפרו על "הטקס האינטימי" שנערך בכנסייה הארמנית בעיר הבירה, והארכיבישוף שהטביל את נורת', אריס שירואניאן, התראיין וסיפר על ההטבלה.

ב-"E!" סיפרו כי ההטבלה היתה "מיוחדת מאוד" ואף חשפו שמי שנבחרה להיות הסנדקית של נורי הקטנה היא לא אחרת מאשר קלואי – בעוד שהכומר המטביל שימש כסנדק לעת מצוא.

בסוכנות הידיעות גם תיארו איך קלואי הזדעקה בבהלה כשראתה את הקהל שהמתין להם מחוץ לכנסייה, וכשניסו להגיע למכוניתם דרך עדת הצלמים והמעריצים, היא קראה: "עצרו, זה לא בטוח עבור התינוקת!". כי אין כמו קצת דרמה בשביל המצלמות.

אתר TMZ סיפר לגולשים כי קים וקניה מבקרים כאן ליום אחד בלבד, וכי ימשיכו בשלישי לירדן כמתוכנן (מה שלא קרה בסוף). "מה שמעניין הוא שמצלמות הריאליטי מצלמות את הביקור כולו, וקניה משתף פעולה בשמחה", העירו באתר הרכילות המוביל.

באתרים נוספים הוזכר כי קים וקלואי צפויות לבקר גם בים המלח רגע לפני שיעזבו את ארצנו הקטנטונת, שם קים ככל הנראה תעבור טיפול במחלת הפסוריאזיס שממנה היא סובלת כבר שנים. זה כאמור לא קרה, ולנו נותר רק לנסות לתהות אם הישבן המפורסם היה מצליח לצוף. 

אין תמונה
מרימים לעצמם לקראת תיעוד המסע בסדרה. E!

אין תמונה
ענייניים. USA Today

אין תמונה
שמו לב למצב הרוח החיובי של קניה .TMZ

קים ונורת' בישראל (צילום: AHMAD GHARABLI, GettyImages IL)
נתגעגע. קים ונורת' | צילום: AHMAD GHARABLI, GettyImages IL

קלואי בארץ 2 (צילום: שובל שרביט וחן ששון)
גם אלייך קלואי | צילום: שובל שרביט וחן ששון

קים וקניה יוצאים מהכנסייה (צילום: ארנסטו צלמים)
וקניה - מבחינתנו אתה חייב לנו הופעה | צילום: ארנסטו צלמים

 עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +