הדרמה המשפחתית לבית אהרון הפכה להיות הדבר הכי מעניין שקרה פה לאחרונה, אבל בזמן שמדינה שלמה גועשת נראה שדווקא מי שעומדת בלב ליבה של הסערה הזו ממשיכה את חייה באין מפריע.

אחרי שאמו של דוד אהרון, ציפורה, שיתפה את כל עם ישראל בשידור רדיו בדעותיה החריפות על בת זוגו, שיר רוזנבלום ("שק של נחשים"), הרשת סערה ומקורבים של המשפחה ניסו להסביר את הסיטואציה הבעייתית.

במקביל, אהרון ורוזנבלום שמרו על פרופיל נמוך, נמנעו מלהגיב ואף ביקשו מסביבתם שלא להגיב בתקשורת, כך שאף אחד לא באמת ידע מה עובר ואיך הם מרגישים לאור הבלאגן שתקף אותם.

אלא שאמש (רביעי) נשפך מעט אור על חייה של שיר רוזנבלום בצל הדרמה ותתפלאו, לפי האירוע שערכה אמש בביתם המשותף בגבעתיים נראה שאמא ציפורה היא אחרונת דאגותיה בחיים ואם אתם תוהים מה הראשונה, אז לא נופתע אם זו חתונה.

עוד ב-mako סלבס:

רוזנבלום הזמינה חברות ובנות משפחה לאירוע הפרשת חלה מרגש בהנחיית הרבנית רונית ברש, רבנית המקורבת ללא מעט סלבריטאיות (עינת בובליל, נופר מור,  ליהיא גרינר ונוספות). באירועים מסוג זה, כידוע, הנשים מתפללות ומבקשות שלל בקשות ובין השאר גם זיווגים הגונים, בריאות, הצלחה ושמירה עליונה.

אז נכון, שיעורי מתמטיקה לא בדיוק היו הצד החזק שלנו בתיכון, אבל אם נחבר את הפרשת החלה עם העובדה שמקורביו של דודו מספרים שבקרוב הוא יציע לשיר נישואים, אנחנו יכולים לשים הימור די בטוח שבקרוב נראה כאן חופה וקידושין. בשורה משמחת? אם תשאלו את ציפורה אז כנראה שלא.

דודו אהרון (צילום: אביב חופי)
סליחה, איפה המעלית פה? הרבנית ברש בדרכה לדירה | צילום: אביב חופי
דודו אהרון (צילום: אביב חופי)
יש לי הרבה מצוות לחלק הערב | צילום: אביב חופי
דודו אהרון (צילום: אביב חופי)
כרמלה, אורחים נוספים הגיעו | צילום: אביב חופי
דודו אהרון (צילום: אביב חופי)
מאמי, זה לפחות חלה מקמח מלא? שיהיו מלא ילדים | צילום: אביב חופי
דודו אהרון (צילום: אביב חופי)
או מינימום ללא גלוטן | צילום: אביב חופי
_OBJ _OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם