בסוף השבוע האחרון הדרמה המשפחתית של דודו אהרון עלתה שלב נוסף, כשאימו ציפורה החליטה לשתף את כל עם ישראל בשידור ברדיו בדעותיה החריפות על בת זוגו, שיר רוזנבלום, או כמו שהיא מכנה אותה: "שק של נחשים". לא רק משפחת אהרון סוערת, גם הרשת לא ממש הצליחה להרגע.

כמעט כל פנייה למקורבים של דודו אהרון ושיר רוזנבלום נתקלה בחומת שתיקה, רבים מהם סיפרו שהתבקשו שלא להתייחס לפרשה בכל צורה שהיא, בשום מקום שהוא. אך היו כאלה שהרגישו צורך לצאת ולהגן על אחד הצדדים והראו נכונות לשפוך אור ולספק מידע, בעיקר מקורביו של דודו.

"הוא עשה הרבה שינויים מאז שהכיר את שיר, גם גיאוגרפיים כשעזב את רחובות ועבר למרכז", מספרת בחורה מעברו של דודו, "שיר היא בחורה סופר איכותית והשינוי שהוא עשה הוא לטובה, אבל זה הרחיק אותו". "הריחוק התחיל קודם כל בריחוק הפיזי", מספרת חברה אחרת, "יש מרחק אז לא באים לארוחות כל הזמן, יש עוד משפחה לבקר והיא רוצה אותו צמוד אליה".

"לא מדובר רק במרחק פיזי", מספר חבר של דודו, "הוא עבר הרבה שינויים לטובה מאז שהכיר את שיר. הוא גם נראה אחרת - היא מלבישה אותו, הוא אופנתי יותר, וזה דברים שהיו חשובים לו שיהיה בבחורה שלו".

דודו אהרון והחברה במיקונוס
"בחורה נדירה"

חבר ילדות שמשחק עם אהרון כדורגל באופן קבוע אמר לנו היום שלדעתו, "ציפורה רוצה מישהי תמניה מהדור הקודם ליד דודו, אחת שתקשיב לה, שתהיה יס-מנית ושתגור עם דודו לידה", אבל דווקא בחורה אחרת מעברו של דודו חושבת להיפך: "אני חושבת שציפורה פשוט לא אוהבת תימניות. זה תחושת הבטן שלי. ומעבר לזה, נראה לי שהיא רוצה בשבילו מישהי שאין לה השפעה על הגבר, היא לא רוצה נשים דעתניות".

"ציפורה ישר פתחה על דודו שלא מדבר איתה"

זמר מוכר שמקורב לדודו מספר גם הוא: "לפני כמה חודשים פגשתי את ציפורה והיא ישר פתחה על דודו שלא מדבר איתה וזה לא בסדר והיא פגועה ממנו ושאני אדבר איתו", ומוסיף: "אמרתי לה שהוא אוהב את שיר ושתרד ממנו, אז היא פשוט עשתה לי תנועה של כעס והלכה. ציפורה נשמה, אבל יש לה בעיה בלשחרר את דודו. כאילו זהו, הוא יברח לה, לא יהיה שלה״.

"חשובה לו מאוד מאוד מאוד הדעה של אמא שלו, לכן המצב שנוצר מאוד מוזר ומפתיע", מוסיפה חברה קרובה, "כנראה הבן אדם השתנה, שיר שינתה אותו. רוב הסביבה שלו רואה את זה כשינוי לטובה, אבל אמא שלו רואה את זה כשינוי לרעה".

אחד החברים הקרובים של אהרון סיפר, "שיר בחורה נדירה ומדהימה והריב הזה יצא מכל פרופורציה, אין לי מושג איך זה הגיע למצב הזה. לגבי הטענות של ציפורה שהם לא הכניסו אותה לבית שלהם, בואי נגיד שזה לא בדיוק קרה ככה, אבל אני אשמור על כבודה של ציפורה ולא אוסיף".

"לציפורה יש מערכת יחסים אובססיבית של אימא לבן וזה תחרות בין שתי בחורות", מוסיף מקורב אחר, "כשזה מגיע למצב של לבחור, לדעתי הוא ילך עם המשפחה שלו בסופו של דבר. מההיכרות שלי איתו".

"זה לא דודו, הוא מאוד אוהב את ההורים שלו"

עם כל הדברים שאמרו מכרים של השניים, בסביבתו הקרובה ביותר של אהרון מבטיחים שהדרמה המשפחתית והכעס של אימו לא עומדים להשפיע עליו וכי למרות הכל, הוא מתכנן להציע נישואין לרוזנבלום בקרוב.

לצד כל מי שנעמדו ליד שיר, היו גם אלו שטענו שהכעס של ציפורה מוצדק, "שיר מגבילה אותו בקשר עם ההורים והיא כרגע המושכת בחוטים. זה לא דודו, הוא מאוד אוהב את ההורים שלו, כל ההתנהגות שלו בתקופה האחרונה לא קשורה למי שהוא. אימא שלו טוענת שהוא לא שומר חגים, אוכל במסעדות לא כשרות ולא מתנהג כמי שהיא מכירה וחינכה".

גם מקורבת למשפחת אהרון עומדת לצדה של ציפורה: "יש לה אינטואיציות מאוד טובות, עד היום התחושות שלה הוכיחו את עצמן ודודו כל הזמן הילל ושיבח אותה. היא פשוט לא טובה בהתנסחויות שלה ולא יודעת לבטא את עצמה בצורה נעימה". עוד מוסיפה המקורבת, "דודו עושה שגיאות נוראיות, אבל זו זכותו. אלו החיים שלו. ציפורה בסך הכל תמיד לטובתו, לדעתי".

 דודו אהרון (צילום: ארן חן צלמים)
"ציפורה נשמה, אבל יש לה בעיה לשחרר את דודו" | צילום: ארן חן צלמים

אבל יש הטוענים שמדובר בדפוס, משהו שקורה עם כל חברה שהייתה לו.
"דודו לא יצא עם שלושים בנות, רק עם שתיים - שלוש. וזה דפוס הבחירה שלו שכנראה מעורר אותה. זה, כמובן, עדיין לא מצדיק את ההתערבות של ציפורה, אבל אני בטוחה שכל אימא הייתה מתערבת, פשוט  בדרך שונה".

ואיך היא הייתה מתנהגת אליהן? הן היו מרגישות?
"בהתחלה ציפורה התנהגה אליהן בסדר, אבל אז כשהייתה קולטת התנהגויות שדודו לא רואה כי הוא מאוהב, אז היא הייתה מעירה באותו רגע, ליד החברה. לא עניין אותה שהיא שם או לא. ובשורה התחתונה, כל מה שהיא אמרה לו, גם עם יסמין וגם עם עידן, כל הסובבים חשבו ככה, אבל אף אחד לא העז להגיד את זה בקול רם".

איזה התנהגויות מפריעות לה?
"מפריע לה בחורות של 'בוא תקנה, בוא ניסע, בוא נלך...', או בקיצור, כשציפורה מזהה ניצול - ודודו אף פעם לא מזהה ניצול כי הוא מאוהב - אז היא יורה. האקסית הראשונה שלו, יסמין (השניים היו עשר שנים ביחד - י.ה.א) הייתה איתו מגיל צעיר, היא בחורה עם ראש על הכתפיים. היה לה קשה עם החיים אליהם הוא נכנס והוא מאוד רצה אותה וחיזר אחריה. ציפורה לא אהבה את זה כי היא עשתה לדודו חיים קשים, כי היא לא נפלה שדודה לרגליו והוא היה מאוהב".

וכמו שכבר הבנו מהראיון עם ציפורה, זו לא הפעם הראשונה שזה קורה. חברה של עידן צור, האקסית האחרונה של דודו, מספרת ש"גם לעידן, ציפורה עשתה טרור, אבל עידן לא פראיירית. היא קלטה את ציפורה והיא זו שעזבה את דודו. יש לה כסף, והרכב שלו והפרסום שלו לא סינוור אותה. יש לה משפחה עשירה של קבלנים מירושלים והיא ברחה מזה. היא אמרה לי שאמא של דודו תעשה בעיות לכל הבנות".

"דודו אוהב את אמא שלו מאוד מאוד וגם דופק לה חשבון", משתף אחד הנגנים של דודו, "אני יודע שהם בקצר הרבה זמן ולדודו זה קשה. אבל בכל מה שקשור לנשים היא תמיד התערבה במובן השלילי. ציפורה חושבת ששיר לחצה את דודו לגמור את קשר עם אייל (מלכא- י.ה.א), אבל לי זה לא היה נראה ככה, אייל הוא אחלה גבר ואחלה מנהל והסכסוך ביניהם לא קשור לשיר".

דודו אהרון והחברה  (צילום: אביב חופי)
אז זה כן יגמר מתחת לחופה? | צילום: אביב חופי

אימא של דודו אהרון מדברת (צילום: ארן חן צלמים, רדיו לב המדינה)
לא אם זה תלוי בציפורה | צילום: ארן חן צלמים, רדיו לב המדינה

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם