בגלל שאתם, כמו רוב הישראלים במדינה, נמצאים בפייסבוק ולא בטוויטר, נספר לכם שלמרות שמדובר ברשת חברתית שהישראלים מעדיפים לדלג עליה, מתרחשת שם ברגעים אלו מלחמת ספורט סוערת במיוחד.

מגישת הטלוויזיה לשעבר וכתבת הספורט, בקי גריפין, פרסמה אמש את דעתה החריפה על שחקן ה-NBA, עמרי כספי, ומשם העניין הסלים במהרה כשארוסתו של כספי השיבה אש ולבסוף גם השחקן עצמו.

גריפין כתבה: "כשהקמפיין הפרובינציאלי שלכם לשלוח את עמרי כספי לאולסטאר מטריל, ועוד בסטטוסים על אונס ותקיפה מינית - רשמית ירדתם מהפסים. וכספי לא יגיע לאולסטאר כי הוא פשוט לא כוכב. תנוחו".

הטוויט הזה לא חמק מעיניה של ארוסתו של כספי, שני רודרמן, שהחליטה לצאת להגנת אהוב לבה: "מה הכוונה אם מותר לי לשאול?", שאלה בנימוס את גריפין שהשיבה: "בבקשה בובה", עם צירוף של צילום מסך שמסביר את דבריה, שם נראות תגובות קשות מצד הציבור על הקמפיין.

עוד ב-mako סלבס:

גריפין המשיכה כששאלה למה פנתה אליה באופן ציבורי ולא בפנייה פרטית. על השאלה הזו רודרמן השיבה כי היא "חדשה בטוויטר ולא יודעת איך רושמים בפרטי". בהמשך היא כבר ויתרה על הנימוס וכתבה: "אני לא מבינה את השליליות לגביו... חוסר פרגון יעשה לך בסוף קמטים".

על ההערה העוקצנית הזאת, גריפין השיבה: "קוראים לזה ניסיון חיים. כשתגדלי תביני". כאן הפרשה הייתה אמורה להיגמר אלא שבאותו שלב כספי עצמו החליט להיכנס ללב המהומה עם ציוץ עצבני במיוחד: "אנשים שרע להם בחיים ומזינים צלמי פפראצי על חשבון אחרים בשביל להישאר רלוונטיים הופכים... מה שמצחיק שזה קורה אחרי שתופסים אותך על חם".

כשניסינו לברר למה בדיוק כספי מתכוון, מקורבים סיפרו כי בעבר השניים היו ידידים קרובים ואף תועדו מספר פעמים על ידי הפפראצי, מה שגורם לנו לתהות האם כספי מאשים במרומז את גריפין כי הזמינה צלמים לתעד אותם על חשבון הפרסום שלו.

אם חשבתם שהרמיזה פגעה ובגריפין וגרמה לה לרדת למחתרת, דעו שממש לא. "אין דברים כאלה", כתבה וסיכמה את הדיון. "18 שנים אני מסקרת כדורסל. והיום בפעם הראשונה בחיי- בת זוג של שחקן מקצועי פנתה אלי באופן ציבורי כי לא מתאים לה הסיקור עליו. לא ידעתי ששתן בראש עובר בין בני זוג. טוב לדעת".

עומרי כספי (צילום: פול סגל)
שתן עולה לראש? לא ידענו | צילום: פול סגל
עומרי כספי (צילום: פול סגל)
בדבר כזה גריפין עוד לא נתקלה בכל שנותיה | צילום: פול סגל

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם