את זה שלאורך העונות של "האח הגדול" החיים הפרטיים של הדיירים הצטלבו בדרך כזו או אחרת אתם כבר יודעים, אבל עד כמה הקשרים הקודמים ביניהם משפיעים על התנהגותם בבית? אפילו אנחנו הופתענו לגלות.

במקרה שלא הבחנתם, בזמן שאליאב אוזן שב עם ארוסתו דנית גרינברג לבית שבו הם הכירו במסגרת משימה מיוחדת, היה דייר אחד שהקפיד להתעלם בהפגנתיות מאליאב - עמרי בן נתן.

לא הקרבה של אליאב לקסניה במשימה ולא החברות שלו עם היריב שי חי גרמו לעמרי להתרחק, אלא דווקא החברות הקרובה שהוא מתחזק עם האקסית של אליאב, נופר מור.


אחרי שאליאב יצא מהבית, קסניה ועמרי ניהלו בשיחה במסגרתה שאלה קסניה אם עמרי נפגע כשדיברה עם אליאב במסיבת הפורים שנערכת בבית. על זה השיב עמרי כי "אין לי שום דבר אליו, ממה שהכרתי הוא אחלה בחור", הסביר, "אבל כשהחברים הכי טובים שלך לא בקשר עם מישהו, אתה מכבד אותם".

עד כאן גרסת הפוליטיקלי קורקט כי מתברר שבהמשך, עמרי ניהל שיחה ארוכה על נופר עם אחת מהדיררות בבית ולה הוא דווקא סיפר דברים אחרים. "קשה לי להקשיב לשקרים של אליאב", אמר, "מאחר שאני יודע את 'הסיפור האמיתי' שהתרחש ביניהם".

הנאמנות של עמרי לנופר, אגב, היא לגמרי דו-כיוונית כי נופר, שגם מעודדת את עמרי מחוץ לבית, ממשיכה לשמור על יחסים קרובים אפילו עם אחיו התאום רועי, כפי שכבר נוכחנו לגלות בעבר.

מור, אהבת את הנאמנות?

"אין תגובה".

עמרי וקסניה בחצר (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
בלי נאמנות אין אזרחות, קסוש | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
משולש האהבה מגיע לנקודת רתיחה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
במחנה נופר ויודע מה טוב לו | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם